Przewodniczący ZNP i jego uprawnienia

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

upieczona.anglistk
Posty: 233
Rejestracja: 2008-10-12, 10:13
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

Re: Przewodniczący ZNP i jego uprawnienia

Postautor: upieczona.anglistk » 2012-04-05, 23:47

a ja jednak będę popierać agulek73, Również uważam że post vuema, był nie na miejscu. I nie dziwię się że agulek73 się nakręciła, skoro zaczęło ją tyle osób naraz atakować...

ja tez nie raz spotkałam się na forum, z opinią, że mam się w pas kłaniać, bo ktoś "okazał zainteresowanie sprawą", albo zadając pytanie, odsyła do tematu sprzed lat (który okazuję zdezaktualizowany), który zawiera 20 stron i szukaj wiatru w polu... dlatego od lat podczytuję forum, a "ekstremalnie" rzadko się wypowiadam. A jak już nie ma się do czego przyczepić, to zawsze się można przyczepić do literówek, no nie Basso profondo,?

Coraz częściej odnoszę wrażenie że to forum to zamknięte pole dla kilkunastu osób, które między sobą sobie rozmawiają, a jak się pojawia ktoś nowy i nie okazuje wystarczającej dozy szacunku dla stałych bywalców, zostaje po prostu zmieszany z błotem, tak jak agulek73 Owszem przyznaję, że w pewnym momencie "pojechała po bandzie", ale dziwić się skoro tyle osób, oskarża ją o jakieś absurdalne rzeczy

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Przewodniczący ZNP i jego uprawnienia

Postautor: vuem » 2012-04-06, 09:54

Proponuję przeanalizować jakiś jeszcze wątek z 2010. :wink:

abilidian
Posty: 123
Rejestracja: 2010-01-19, 21:55
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Przewodniczący ZNP i jego uprawnienia

Postautor: abilidian » 2012-05-08, 09:35

upieczona.anglistk pisze:a ja jednak będę popierać agulek73, Również uważam że post vuema, był nie na miejscu. I nie dziwię się że agulek73 się nakręciła, skoro zaczęło ją tyle osób naraz atakować...

ja tez nie raz spotkałam się na forum, z opinią, że mam się w pas kłaniać, bo ktoś "okazał zainteresowanie sprawą", albo zadając pytanie, odsyła do tematu sprzed lat (który okazuję zdezaktualizowany), który zawiera 20 stron i szukaj wiatru w polu... dlatego od lat podczytuję forum, a "ekstremalnie" rzadko się wypowiadam. A jak już nie ma się do czego przyczepić, to zawsze się można przyczepić do literówek, no nie Basso profondo,?

Coraz częściej odnoszę wrażenie że to forum to zamknięte pole dla kilkunastu osób, które między sobą sobie rozmawiają, a jak się pojawia ktoś nowy i nie okazuje wystarczającej dozy szacunku dla stałych bywalców, zostaje po prostu zmieszany z błotem, tak jak agulek73 Owszem przyznaję, że w pewnym momencie "pojechała po bandzie", ale dziwić się skoro tyle osób, oskarża ją o jakieś absurdalne rzeczy


Ja mam jedną osobę, która jest na liście ignorowanych i jest to użytkownik vuem, więc coś w tym musi być :)

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Przewodniczący ZNP i jego uprawnienia

Postautor: vuem » 2012-05-08, 10:11

Jestem przekonany, że to była słuszna decyzja. :wink:


Wróć do „Prawo oświatowe”