Materiały (książki dla nauczyciela, gadżety) z wydawnictw

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Materiały (książki dla nauczyciela, gadżety) z wydawnictw

Postautor: Andulencja » 2013-09-05, 19:11

Zazwyczaj wystarczy 10 uczniów, ale jak kiedyś miałam 8 to też dostałam.

Ulenka23
Posty: 15
Rejestracja: 2013-08-30, 09:57
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Materiały (książki dla nauczyciela, gadżety) z wydawnictw

Postautor: Ulenka23 » 2013-09-06, 08:48

Pracuję pierwszy rok w tej szkole..podręczniki wybrał wcześniejszy nauczyciel w czerwcu. Dlatego rodzice sami zakupili. Mam do zamówienia jedynie 5 pakietów dla uczniów, ponieważ im rodzice nie zakupili. Szkoła jest mała, np. w klasie 6 jest 5 uczniów, w kl.1 -dziewięcioro. I wydawnictwo powiedziało, że nie może tak rozdawać za darmo ;/ gdybym wiedziała wcześniej, że będę pracować to od razu bym podała, że książki zamówi szkoła i nie byłoby takiego problemu.

Yoka
Posty: 1026
Rejestracja: 2008-04-28, 12:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Materiały (książki dla nauczyciela, gadżety) z wydawnictw

Postautor: Yoka » 2013-09-06, 09:05

ale to nie ma znaczenie, czy rodzice sami czy nie. Zresztą szkoła / nauczyciel de facto nie może zamawiać podręczników i sprzedawać uczniom. Ty deklarujesz, ilu uczniów korzystaz danego podręcznika i na tej podstawie przedstawiciel wie, co Ci może dać w ramach gratisu. Co to za wydawnictwo, że masz takie problemy?

Awatar użytkownika
daughter
Posty: 280
Rejestracja: 2007-08-26, 15:04

Re: Materiały (książki dla nauczyciela, gadżety) z wydawnictw

Postautor: daughter » 2013-09-06, 10:32

To lekkie świństwo, kiedy wydawnictwo twierdzi, że szkoła jest za mała i nie mogą sobie pozwolić na rozdawanie za darmo. Jeśli uczysz klasy, w których jest mniej niż 15 osób, a wiadomo, że wszyscy korzystają z podręczników tego wydawnictwa, to jest to 100% uczniów. To nie wina nauczyciela, że wiejskie szkoły są malutkie. Czyżby to wydawnictwo to Oxford?


Wróć do „Języki obce”