Znaleziono 8 wyników

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Sabina
2011-09-04, 21:24
Forum: Prawo oświatowe
Temat: kwalifikacje nauczyciela
Odpowiedzi: 584
Odsłony: 285415

kwalifikacje do nauczania j. polskiego

Witam , czy ukończenie rocznych studiów podyplomowych na kierunku "nauczanie blokowe przedmiotów humanistycznych" po ówczesnych studiach mgr "nauczanie poczatkowe" uprawnia do nauczanie języka polskiego w kl. 4-6?
autor: Sabina
2011-02-27, 20:39
Forum: Prawo oświatowe
Temat: "Karciana godzina"- dodatkowa godzina z KN
Odpowiedzi: 1089
Odsłony: 361787

Re: "Karciana godzina"- dodatkowa godzina z KN

W dodatku sumienie nie pozwala mi kłamać. Ja tez się przekonałam że papier wszystko przyjmie. Też chciałam być uczciwa, sumienna, itp. itd. Nie warto. Zrobiłam tych nieszczęsnych godzin o wiele więcej niż 36, ale do dziennika wpisałam tylko 40 żeby koleżanki nie mówiły że się wychylam. Od koleżanek...
autor: Sabina
2011-01-29, 22:40
Forum: Prawo oświatowe
Temat: "Karciana godzina"- dodatkowa godzina z KN
Odpowiedzi: 1089
Odsłony: 361787

Re: "Karciana godzina"- dodatkowa godzina z KN

hmmmm, nie wiem jak to wygląda formalnie, spotkałam sie jednak ze stwierdzeniem, że te godziny są rozliczane w systemie semestralnym i nie można ich odpracować "na zapas" Bardzo dziękuję za odpowiedzi co do godzin z art.42. Ja nie chcę mieć tych nadprogramowych godzin jako zapas na następ...
autor: Sabina
2011-01-28, 21:38
Forum: Prawo oświatowe
Temat: "Karciana godzina"- dodatkowa godzina z KN
Odpowiedzi: 1089
Odsłony: 361787

Re: "Karciana godzina"- dodatkowa godzina z KN

Witam. Bardzo proszę o odpowiedź: czy jeśli zrealizuję trochę więcej godzin z art.42 KN niż 36 to czy jest to zgodne z prawem i czy te nadprogramowe godziny mogę wpisać do dziennika?
autor: Sabina
2007-11-29, 10:16
Forum: Prawo oświatowe
Temat: Praca w święta
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9243

Re: Praca w święta

No tak trzeba by zrobić tylko że nasza dyrekcja ma szwagra wójta. Nie miałabym życia w szkole.
autor: Sabina
2007-11-25, 20:03
Forum: Prawo oświatowe
Temat: Praca w święta
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9243

Re: Praca w święta

Owszem do zwrotów kosztów podróży po zmianie rozporządzeniea od 1 stycznia 2007 r. konieczne są bilety na dany środek transportu, który został wskazany w delegacji np. PKS, PKP, BUS. Ale jeśli dyrektor wpisał w delegacji np prywatny samochód to wtedy płaci tzw kilometrówkę. Dziękuję za odpowiedź. W ...
autor: Sabina
2007-11-25, 10:35
Forum: Prawo oświatowe
Temat: Praca w święta
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9243

Re: Praca w święta

Jednakże zeby się domagać zapłaty, musisz udokumentować, że przez ten czas pracowałaś. Dziękuje za odpowiedź. W jaki sposób mogę udokumentować to, że pracowałam? Nadmieniam, że byłam z uczniem po odbiór nagrody. w prasie nie było żadnej notatki czy artykułu że był odbiór nagród przez uczniów szkoły...
autor: Sabina
2007-11-23, 18:48
Forum: Prawo oświatowe
Temat: Praca w święta
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9243

wyjazdy słuzbowe

Bardzo proszę o odpowiedź: dyrektor zlecił mi wyjazd służbowy w niedzielę, dostałam delegację, jednak to była niedziela i nikt nie miał pieczatki, żeby mi podbic owa delegację( pojechałam wynajętym samochodem osobowym, gdyż dojazd w niedzielę od nas do Krakowa nie jest łatwy(60 km). W poniedziałek d...

Wyszukiwanie zaawansowane