Samoocena- poszukuje kwestionariusze !!!

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

natus_86
Posty: 4
Rejestracja: 2010-04-26, 17:45
Kto: student
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Samoocena- poszukuje kwestionariusze !!!

Postautor: natus_86 » 2010-12-13, 22:52

Witam
Jestem studentka V roku pedagogiki i pisze prace mgr zwiazana z samoocena dziecka . Niedlugo przeprowadzam badania i potrzebuje do tego kwestionariuszy do badania samooceny dziecka , jezeli jest ktos kto takie by posiadal to bardzo prosze o kontakt natalia.polan@wp.pl. lub nr tel 605372159 odwdziecze sie za pomoc.

Ania83
Posty: 9
Rejestracja: 2008-02-03, 14:47

Re: Samoocena- poszukuje kwestionariusze !!!

Postautor: Ania83 » 2010-12-16, 09:26

Nie chce być wredna, ale jak się pisze pracę magisterską to korzysta się z wystandaryzowanych narzędzi badawczych lub opracowuje się samodzielnie, a nie szuka po ludziach.

Swoją drogą fajna sytuacja: student ma zaraz badać, nie ma czym. Promotor wie, że student ma badać, nie ma czym i pozostaje to bez jego reakcji.

Ja na rok przed badaniami musiałm wybrać narzedzie badawcze, a wszelkie kwestionariusze samodzielnie opracować. Gdyby zwlekał tak długo to by mnie promotor za drzwi wykopał i to prawie dosłownie (taki fajny siwy 60 latek). Teraz jestem mu wdzięczna, że taki był bo wiele sie od niego nauczyłam.

Przepraszam może nie powinnam wyrażać opinii, ale jakos tak mnie poniosło.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Samoocena- poszukuje kwestionariusze !!!

Postautor: malgala » 2010-12-16, 15:14

Ania83 pisze:Przepraszam może nie powinnam wyrażać opinii, ale jakos tak mnie poniosło.

Nie dziwi mnie to, bo mnie też ponosi jak widzę oczekiwanie na gotowce.


Wróć do „Poszukuję ...”