Postautor: Zyj_Smacznie_i_Zdrowo » 2013-04-23, 15:08
Szanowni Nauczyciele,
znamy już zwycięzców Konkursu programu "Żyj Smacznie i Zdrowo"!
Poniżej prezentujemy listę zwycięskich szkół w kategorii "Film", na które czekają fantastyczne tablice multimedialne:
1. Gimnazjum nr 4 im. Aleksandra Kamińskiego w Legionowie, klasa 3d,
2. Gimnazjum w Graboszycach, klasa 1,
3. Gimnazjum w Liczu, klasa 2b,
4. Zespół Szkół w Siedliskach, klasa 2a,
5. Gimnazjum nr 40 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej "Krybar" w Warszawie, klasa 1c,
6. Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Łobudzicach, klasa 2c,
7. Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku, klasa 1b,
8. Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej w Chorzowie, klasa 2b,
9. Gimnazjum nr 7 im. Konstytucji 3 maja w Koszalinie, klasa 2a,
10. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chrobrego w Kołobrzegu, klasa 3d.
Dla wyróżnionych 10 prac w kategorii "Film" organizatorzy przygotowali atrakcyjne zestawy kulinarne. Poniżej prezentujemy listę wyróżnionych klas:
1. Gimnazjum nr 4 w Legionowie, klasa 3b,
2. Zespół Szkół w Łambinowicach, klasa 2c,
3. Gimnazjum Gminne w Rychnowach, klasa 2f,
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie, klasa 2a,
5. Gimnazjum nr 5 w Bytomiu, klasa 1a,
6. Zespół Szkół w Moderówce, klasa 3,
7. Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku, klasa 3c,
8. Gimnazjum w Dłużcu, klasa 2a,
9. Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu, klasa 3b,
10. Gimnazjum nr 6 w Jaworznie, klasa 2a.
Poniżej prezentujemy listę zwycięskich szkół w kategorii "Plakat", na których czekają tablice multimedialne:
1. Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie, klasa 3c,
2. Zespół Szkół im. M. Kopernika w Męcince, klasa 2c,
3. Gimnazjum w Małomicach, klasa 3a,
4. Zespół Szkół w Byszewie, klasa 3a,
5. Gimnazjum nr 4 w Krośnie, klasa 2d,
6. Gimnazjum nr 16 w Gdyni, klasa 2a,
7. Zespół Szkół w Grzymałkowie, klasa 2a,
8. Gimnazjum im. M. Kopernika w Golinie, klasa 2c,
9. Gimnazjum nr 9 w Lesznie, klasa 3c,
10. Gimnazjum Nr 102 w Zespole Szkół Specjalnych Nr 102 im. Jana Pawła II w Poznaniu, klasa 1a.
Dla wyróżnionych 10 prac w kategorii "Plakat" organizatorzy przygotowali wspaniałe zestawy kulinarne. Poniżej prezentujemy listę wyróżnionych klas:
1. Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu, klasa 3ag,
2. Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku, klasa 3c,
3. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach, klasa 2c,
4. Gimnazjum nr 2 w Brzesku, klasa 3a,
5. Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku, klasa 3e,
6. Publiczne Gimnazjum w Graczach, klasa 3a,
7. Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w Kramsku, klasa 3c,
8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Jastrowiu, klasa 2d,
9. Zespół Szkół w Bogdańcu, klasa 3d,
10. Zespół Szkół nr 6 w Zamościu, klasa 2b.
Poniżej prezentujemy listę zwycięskich szkół w kategorii "Wydarzenie społeczne", na których czekają tablice multimedialne:
1. Gimnazjum Nr 16 im. Andrzeja Waligórskiego we Wrocławiu, klasa 2d,
2. Gimnazjum im. Czesława Niemena w Korfantowie, klasa 3b,
3. Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku, klasa 2b,
4. Zespół Szkół w Lubomi, klasa 3a,
5. Publiczne Gimnazjum im. M. Skłodowskiej-Curie w Pyrzycach, klasa 1a,
6. Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej, klasa 2b,
7. Gimnazjum im. Straży Granicznej w Bezledach, klasa 1a,
8. Gimnazjum w Kołbaczu, klasa 1b,
9. Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Luboniu, klasa 3d,
10. Publiczne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu, klasa 1b.
Dla wyróżnionych 10 prac w kategorii "Wydarzenie społeczne" organizatorzy przygotowali wspaniałe zestawy kulinarne. Poniżej prezentujemy listę wyróżnionych klas:
1. Gimnazjum nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim, klasa 2,
2. Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Kałuszynie, klasa 2c,
3. Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie, klasa 3b,
4. Publiczne Gimnazjum w Szczepocicach, klasa 3,
5. Zespół Szkół nr 4 w Siemianowicach Śląskich, klasa 3a,
6. Zespół Szkół Publicznych nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej, klasa 1,
7. Zespół Szkół nr 2 w Choczni, klasa 2,
8. Zespół Szkół w Starogrodzie, klasa 1,
9. Zespół Szkół w Starych Polaszkach, klasa 3a,
10. Zespół Szkół w Zbicznie, klasa 1a.
Ponadto, partner programu "Żyj smacznie i zdrowo" Federacja Polskich Banków Żywności przygotowała trzy fantastyczne zestawy "Gotuję - nie marnuję" dla:
1. Zespół Szkół w Byszewie, klasa 3a,
2. Zespół Szkół w Siedliskach, klasa 2a,
3. Publiczne Gimnazjum im. M. Skłodowskiej-Curie w Pyrzycach, klasa 1a
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych pomysłów i nagród!