Plansze dydaktyczne, plakaty, gazetki - rady

wymiana pomysłów, czyli jak prowadzić dobre, inspirujące i ciekawe lekcje

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Jan Wasilewski
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-08, 13:07
Lokalizacja: mazowieckie

Plansze dydaktyczne, plakaty, gazetki - rady

Postautor: Jan Wasilewski » 2013-01-08, 13:18

Witam serdecznie,

Jeśli moderator forum uzna ten post za reklamę, to trudno, ale z założenia ma on nią nie być :)
Jestem nowym redaktorem naczelnym znanego pewnie niektórym miesięcznika "Wszystko dla Szkoły". Będzie się on teraz ukazywał w formie teczki z materiałami dydaktycznymi. By nie przedłużać, więcej informacji tutaj: szczegóły

Celem mojego postu jest pytanie, czego Państwu, praktykom zawodu, najbardziej brakuje. Chcemy zerwać z tradycyjnym myśleniem o planszach edukacyjnych, gazetkach ściennych itp. Sprawić, by materiały te były atrakcyjne dla ucznia i zaciekawiały go, jednocześnie ucząc. Zamierzamy publikować materiały ze wszystkich przedmiotów, plakaty okolicznościowe, gazetki informacyjne etc. etc. Stwierdziliśmy jednak, że to Państwo najlepiej wskażą nam luki, które powinniśmy wypełnić, a my postaramy się to jak najlepiej zrealizować. Znając niedobór wszelkich materiałów w szkołach, szkoda byłoby powielać to, co już się w nich znajduje.

Mam nadzieję, że nie odbiorą Państwo tego jako reklamy, a nasi Czytelnicy podzielą się uwagami :)

Serdecznie pozdrawiam,
Jan Wasilewski

Wróć do „Metody dydaktyczne, scenariusze, konspekty, materiały”