Czy to już finisz magazynu "The Teacher"?

wymiana pomysłów, czyli jak prowadzić dobre, inspirujące i ciekawe lekcje

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

KrysiaMank
Posty: 3
Rejestracja: 2009-05-07, 14:58
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Czy to już finisz magazynu "The Teacher"?

Postautor: KrysiaMank » 2009-05-07, 15:11

Pewnie są na forum czytelnicy "the teacher"...
Ostatnio mam ciągłe problemy z prenumeratą? Duże opóznienia magazyn dostaje pod koniec miesiąca albo nawet na początku następnego?
Teraz widzę, że zniknęła również strona www i dostęp do materiałów... (pojawiła się jakas "iz juz" zapowieć nowej strony w każdym razie nie wygląda to dobrze)
Czy wiecie co się dzieje? Czy to juz koniec magazynu?
Problemy finansowe tak popularne otatnimi czasy w magazynach drukowanych?
Co będzie z prenumeratorami jeśli magazyn upadnie?

Pozwolę sobie zauważyć również stale obniżjący się poziom czasopisma (zniknęły stałe ciekawe rubryki, autorzy) zajrzłam do stopki i wiążę ten niski poziom ze zmiana redaktora naczelnego. Macie podobne odczucia?

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Czy to już finisz magazynu "The Teacher"?

Postautor: Andulencja » 2009-05-07, 17:42

W tamtym roku The Teacher zawsze otrzymywałam pod koniec miesiąca. w marcu przedłużyłam prenumeratę i jakieś 3 tygodnie temu otrzymałam nowy numer. Jakość materiałów jest różna, mam wrażenie, że kiedyś były ciekawsze artykuły. Masę miejsca zajmuje egzamin gimnazjalny - uważam, że trochę za dużo.

KrysiaMank
Posty: 3
Rejestracja: 2009-05-07, 14:58
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Dostałaś nowy numer?

Postautor: KrysiaMank » 2009-06-24, 18:35

Ja nic w tym miesiącu...
a tu koniec sie zbliża, na stronie numer majowy...
Jak wygląda sparwa prenumeratorów w sytuacji gdy magazym upada? Możemy liczyć na zwrot kosztów numerów, które nie wyszły?
Jakoś podejrzanie mi to wygląda... od kilku miesiecy zniknęła strona brak dostępu logowania do obiecanych materiałów !
strona miała być uruchomiona "iż już niedługo" ;) - jak pisze redaktor naczelny, a tu ani widu ani słychu.
Oj...


Wróć do „Metody dydaktyczne, scenariusze, konspekty, materiały”