pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

o tym jakie są, jak sobie z nimi radzić, jak wychowywać bez porażek

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

joannajoanna
Posty: 101
Rejestracja: 2008-12-28, 11:42
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: joannajoanna » 2008-12-29, 08:29

Hej, mam prośbę proszę mi powiedzieć, jak spotkanie w pokoju nauczycielskim?? Co dziennie podpisuję liste obecności przy wejściu i wyjściu z pracy i biorę dziennik?? Nie ma potrzeby wpadania częściej do pokoju??
;)

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: Andulencja » 2008-12-29, 12:42

Sorry,
ale nie rozumiem twoich pytań - o jakie "pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim" ci chodzi? takie codzienne, czy pierwsze w nowej pracy?

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: edzia » 2008-12-31, 11:31

joannajoanna pisze:Codziennie podpisuję liste obecności przy wejściu i wyjściu z pracy i biorę dziennik?? Nie ma potrzeby wpadania częściej do pokoju??
Nauczciele nie podpisują listy obecności w pracy. Ale do pokoju nauczycielskiego "wpadają" niemal na każdej przerwie m.in. po dziennik, po klucze do sali, po jakieś swoje materiały, czy po prostu by "odsapnąć" na przerwie, coś przekąsić itp.

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: Andulencja » 2008-12-31, 14:19

Ja też nie podpisuję żadnej listy. :shock: Przychodzę rano (najczęściej pierwsza), włączam komputer, bo potem każda minuta na wagę złota, szykuję kawę lub herbatę, robię kserówki, uzupełniam dziennik, a potem na prawie każdej przerwie wpadam, aby wymienić dziennik, zamienić parę słów z innymi nauczycielami, lub po prostu usiąść i odsapnąć.
Może specyfika twojego przedmiotu nie pozwala ci na częsty pobyt w pokoju, ale u mnie w szkole nauczyciele z klas 0 - 3 tez wpadają (przed i po lekcjach) choćby po to, aby dowiedzieć się, czy są jakieś nowości, informacje, itp.

joannajoanna
Posty: 101
Rejestracja: 2008-12-28, 11:42
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: joannajoanna » 2008-12-31, 14:20

Ja tylko po dziennik i na razie, nie mam takich przerw, bo mam klasie upośledzoną i jesteśmy jak by to powiedzieć za domofonem hehe :) to tylko po dziennik i oddać dziennik :)
;)

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: chiczi » 2008-12-31, 14:53

Andulencja pisze:Przychodzę rano (najczęściej pierwsza), włączam komputer, bo potem każda minuta na wagę złota, szykuję kawę lub herbatę, robię kserówki,


Dzień rozpoczynam tak jak Ty, Andulencjo :) , jestem pierwsza w pracy :mrgreen: , ale nie włączam komputera, bo nie mamy tego urządzenia w pokoju nauczycielskim :/

joannajoanna
Posty: 101
Rejestracja: 2008-12-28, 11:42
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: pierwsze spotkanie z pokojem nauczycielskim

Postautor: joannajoanna » 2009-01-01, 16:56

Tak, to napewno po informacje będe wpadać :) Tylko chodzi o to, że tam trzeba być z uczniami cały czas :) Ale wcale mi to nie przeszkadza :) Byłam tylko ciekawa, czy się poddpisuje listę obecności ;) Dziennik mam tylko jeden od swojej klasy :)
;)


Wróć do „Problemy dydaktyczno-wychowawcze”

cron