Osiągnięcia z przerwanego stażu na mianowanie, a nowy plan..

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

J.Pio
Posty: 55
Rejestracja: 2009-02-24, 09:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: wielkopolskie

Osiągnięcia z przerwanego stażu na mianowanie, a nowy plan..

Postautor: J.Pio » 2014-08-23, 14:21

Drodzy Nauczyciele,

jestem w trakcie pisania kolejnego planu rozwoju na czas awansu na nauczyciela mianowanego. Staż rozpoczynam po raz drugi, ponieważ moja nieobecność w pracy, podczas ciąży i urlopu macierzyńskiego, przekroczyła rok. Niestety 1,5 roku przepadło.

W pierwszym planie założyłam ukończenie studiów podyplomowych. Dyplom odebrałam kiedy jeszcze sądziłam że staż zaliczę, a nie ukrywam że był to najważniejszy punkt całego planu.

Jak osiągnięcie z pierwszego, nieukończonego planu mogę umieścić w kolejnym? W ogóle o tym wspominać, czy zaznaczyć dopiero w sprawozdaniu na koniec stażu?

Będę wdzięczna za wszelkie rady.

suri83
Posty: 40
Rejestracja: 2013-08-30, 07:24
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: śląskie

Re: Osiągnięcia z przerwanego stażu na mianowanie, a nowy plan..

Postautor: suri83 » 2014-08-23, 16:31

Jeśli ukończyłaś studia podyplomowe to Twoje dodatkowe kwalifikacje komisja egzaminacyjna dostanie w formie potwierdzonych kopii dyplomów. W planie rozwoju nie ma potrzeby tego pisać,bo już w tej kwestii nic się nie wydarzy (dyplom w kieszeni).
Poza tym warto napisać plan dosyć ogólnie (zawsze można dopisać coś w sprawozdaniu). Wielu działań dostarcza opieka nad samorządem uczniowskim, ale u nas opiekuna wybierają uczniowie, więc nie pisałam działań w ramach tej opieki w planie...natomiast gdy dzieci uraczyły mnie tą funkcją - działania dopisałam w sprawozdaniu.

J.Pio
Posty: 55
Rejestracja: 2009-02-24, 09:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Osiągnięcia z przerwanego stażu na mianowanie, a nowy plan..

Postautor: J.Pio » 2014-08-25, 08:41

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Tak też zrobię. W takiej sytuacji wystarczy chyba tylko zmienić daty w poprzednim planie.


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”