ocena czastkowa za okres stażu na mianowanego

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Jethro Tull
Posty: 885
Rejestracja: 2007-08-07, 23:08

Re: ocena czastkowa za okres stażu na mianowanego

Postautor: Jethro Tull » 2008-02-20, 23:45

Mamba pisze:Owszem, przy szkoleniach tak to właśnie wygląda. Ale to tylko szkolenia, a pomyśl ile jest pisania na temat rozporządzeń, dokumentacji (musimy pisać streszczenie np. planu wychowawczego albo statusu :( ) , a konkursy które organizujesz, a lektura którą czytasz, a lekcje hospitowane, oglądane i otwarte, a technologia informacyjna na zajęciach, a ankiety. Niewiele? Jednak jest tego trochę, i nie ubywa pracy z czasem.

bez przesady. opisywać przepisy?? a po cholerę:
zapoznałam się z ustawa Karta Nauczyciela, która zawiera podstawowe obowiązki związane z wykonywaniem pracy nauczyciela (czas pracy, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, urlopy, świadczania, itp..) i tak podobnie ze wszystkimi sprawami. jedno dwa zdania góra. To co wymieniłaś nie zrobisz przeciez w ciągu trzech miesięcy i po to jest plan rozwoju by sobie to rozłozyc na cały okres stażu

Awatar użytkownika
Mamba
Posty: 32
Rejestracja: 2007-11-06, 21:59

Re: ocena czastkowa za okres stażu na mianowanego

Postautor: Mamba » 2008-02-20, 23:56

O niestety, nie tak to wygląda w przypadku przepisów. Za dwa zdania to by mnie wyśmiała. Te wszystkie ustawy i regulaminy analizowałam na początku i pisanie streszczeń zajęło mi ze 4 m-ce, a konkursy, program dla grantów itd to tez jest wyzwanie, a kółko, a ankiety od młodzieży. Kurczaki :!: nie ma tak łatwo.
Ale pomocy nie odmówię :D :D :D

Jethro Tull
Posty: 885
Rejestracja: 2007-08-07, 23:08

Re: ocena czastkowa za okres stażu na mianowanego

Postautor: Jethro Tull » 2008-02-21, 00:03

Mamba pisze:O niestety, nie tak to wygląda w przypadku przepisów. Za dwa zdania to by mnie wyśmiała. Te wszystkie ustawy i regulaminy analizowałam na początku i pisanie streszczeń zajęło mi ze 4 m-ce, a konkursy, program dla grantów itd to tez jest wyzwanie, a kółko, a ankiety od młodzieży. Kurczaki :!: nie ma tak łatwo.
Ale pomocy nie odmówię :D :D :D

to skoro Ci nie wierzy, ze się zapoznałaś z prawe to niech Cie zapyta
a konkursy, granty, kółko, ankiety?
krótko: cel, sposob i środki realizacji, wyniki i wnioski czyli 4-6 zdań :lol:

Awatar użytkownika
Mamba
Posty: 32
Rejestracja: 2007-11-06, 21:59

Re: ocena czastkowa za okres stażu na mianowanego

Postautor: Mamba » 2008-02-21, 00:07

Dzięki za rady! Na pewno je wykorzystam :D


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”

cron