staż na kontraktowego

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

kasiekk13
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-13, 10:50
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: opolskie

staż na kontraktowego

Postautor: kasiekk13 » 2010-06-13, 11:00

Witam
Skończyłam staż 31 maja,nie złożyłam jeszcze dokumentów,wiem że mam czas do końca czerwca i wtedy czeka mnie termin jesienny.
Umowę mam do końca czerwca (jestem na zastępstwie) i nie ma szans na przedłużenie mi umowy.
Jak to wiec będzie w tym momencie,czy jak nie będę zatrudniona to rozmowa i całe postępowanie sie odbędzie czy nie?


Przed chwilą przeczytałam że opiekun musi przedstawić projekt oceny w ciągu 14 dni od zakończenia stażu,a 14 dzień mija jutro a to nie zrobione.
Ten rok ze względów osobistych był dla mnie bardzo ciężki,dlatego też nie byłam systematyczna w zbieraniu tych wszystkich papierów a teraz nie wiem czy po prostu sobie nie odpuścić

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: staż na kontraktowego

Postautor: edzia » 2010-06-13, 14:00

Aby odbyć postępowanie kwalifikacyjne, musisz pozostawać w stosunku pracy.

kasiekk13 pisze:Skończyłam staż 31 maja,nie złożyłam jeszcze dokumentów,wiem że mam czas do końca czerwca
Ale skoro masz umowę do końca czerwca i skoro staż już masz zakończony, to bardzo ci się dziwię, że zwlekasz ze złożeniem sprawozdania i innych papierków do końca terminu. Gdybyś złożyła je wcześniej, dyrektor mógłby ustalić ci termin postępowania kwalifikacyjnego przed końcem czerwca i miałabyś szansę na dokończenie awansu.

kasiekk13 pisze:Przed chwilą przeczytałam że opiekun musi przedstawić projekt oceny w ciągu 14 dni od zakończenia stażu,a 14 dzień mija jutro a to nie zrobione.
Powiedz to opiekunowi, może zapomniał.

Pani Muzyka
Posty: 50
Rejestracja: 2009-07-12, 00:04
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: staż na kontraktowego

Postautor: Pani Muzyka » 2010-06-21, 21:42

Pozwól, że się podepnę - czy awans na mianowanego rozpoczyna się od samego początku bycia kontraktowym? (Czyli zbiera się wszystkie dokumenty od początku, czy np. w ostatnim roku?

kolin
Posty: 60
Rejestracja: 2008-02-29, 16:54

Re: staż na kontraktowego

Postautor: kolin » 2010-06-22, 17:08

Pozwól, że się podepnę - czy awans na mianowanego rozpoczyna się od samego początku bycia kontraktowym?

Awans na mianowanego możesz rozpocząć po 2 latach od uzyskania kontraktowego

Pani Muzyka
Posty: 50
Rejestracja: 2009-07-12, 00:04
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: staż na kontraktowego

Postautor: Pani Muzyka » 2010-06-23, 19:02

Dziękuję, to byla dla mnie bardzo ważne pytanie


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”

cron