Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

olciafasolcia26
Posty: 90
Rejestracja: 2009-06-25, 11:22
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: olciafasolcia26 » 2015-07-09, 22:22

No właśnie Na tym drugim wątku jest więcej :) ja mam jutro na 10:00. Mam prezentację. Ale pracuję w szkole prywatnej gdzie nie mamy ograniczonego czasu i ma ona 100 slajdów i mówię swoją autoprezentację ok 60 minut. Jakby ktoś chciał mogę wysłać tylko bardzo długo sie ładuje bo mam mnóstwo zdjęć. Pytań nie mam opracowanych w większości sie orientuje aczkolwiek sa takie gdzie jak mi zadadzą to leże. No cóż zobaczymy jutro. Pozdrawiam i odezwę się jutro po wszystkim :) :?

Awatar użytkownika
lieblingin
Posty: 229
Rejestracja: 2007-08-29, 15:49
Lokalizacja: lubuskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: lieblingin » 2015-07-10, 09:59

Zaraz 10 godz więc trzymam kciuki :D na pewno bedzie dobrze. Ja bym chetnie zobaczyla twoją prezentację. Jeśli możesz to prześlij. Nie wiem , na pocztę? martchen@o2.pl

silije
Posty: 168
Rejestracja: 2013-11-10, 16:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: silije » 2015-07-10, 12:26

Ja bardzo chętnie będę podziwiać Twoją prezentację, choć sama mam jeszcze dwa lata stażu.
Ale mam słabość do muzyków, mnie niestety wykształcenie muzyczne ominęło, choć zdarza mi się zabierać gitarę na lekcje języka polskiego i śpiewać piosenki wymyślone do tematu lekcji czy lektury :D

Adres: silije@poczta.onet.pl

olciafasolcia26
Posty: 90
Rejestracja: 2009-06-25, 11:22
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: olciafasolcia26 » 2015-07-10, 21:04

ZDAŁAM :) I TO ŚPIEWAJĄCO! komisja zachwycona a ja szczęśliwa! produkowałam się przez 55 minut potem pytania ok 20 minut i po 1,5 godziny było po wszystkim! :) jupiiiiii :) jeśli chodzi o prezentację to mogę przesłać aczkolwiek nie wiem czy wam się przyda ponieważ jest tam bardzo dużo zdjęć mało opisów bo wszystko mówiłam z głowy :)

Awatar użytkownika
lieblingin
Posty: 229
Rejestracja: 2007-08-29, 15:49
Lokalizacja: lubuskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: lieblingin » 2015-07-10, 21:27

Gratulacje! Super, ze po wszystkim i masz juz wakacje :) I to tak dobrze zdalas, naprawde sie ciesze. MImo to przeslij, zobacze jak taka spiewajaca prezentacja wyglada. Zawsze to jakies doswiadczenie, porownanie. A mowilas wszystko z glowy, czy mialas jeszcze jakies notatki, nikt Ci nie przerywal przemowienia?

PS. Pisze bez polskich liter, przepraszam, nie wiem gdzie na tablecie robi sie polskie znaki... :)

olciafasolcia26
Posty: 90
Rejestracja: 2009-06-25, 11:22
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: olciafasolcia26 » 2015-07-10, 23:01

lieblingin pisze:Gratulacje! Super, ze po wszystkim i masz juz wakacje :) I to tak dobrze zdalas, naprawde sie ciesze. MImo to przeslij, zobacze jak taka spiewajaca prezentacja wyglada. Zawsze to jakies doswiadczenie, porownanie. A mowilas wszystko z glowy, czy mialas jeszcze jakies notatki, nikt Ci nie przerywal przemowienia?

PS. Pisze bez polskich liter, przepraszam, nie wiem gdzie na tablecie robi sie polskie znaki... :)


Mówiłam z głowy. Aczkolwiek zerkałam na początku do prezentacij gdzie miałam wypunktowane bo nie pamiętałam co mam po kolei a potem juz tylko mówiłam o tym co robiłam także nie potrzebowałam żadnych notatek :) nie przerywali mi tylko patrzałam na reakcje mówiłam jak opowiadałam jak było na koferencjach szkoleniach itp i co z nich wyniosłam i jak na tym skorzystała szkoła i moje koncerty charytatywne :)
ogólnie w końcu mogłam sie pochwalić a Dyrektorka była bardzo zadowolona bo po egzaminie mi gratulowała i obcałowała :) ha ha mam nadzieję że odbije się to na dodatku motywacyjnym :)

olciafasolcia26
Posty: 90
Rejestracja: 2009-06-25, 11:22
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: olciafasolcia26 » 2015-07-10, 23:07

silije pisze:Ja bardzo chętnie będę podziwiać Twoją prezentację, choć sama mam jeszcze dwa lata stażu.
Ale mam słabość do muzyków, mnie niestety wykształcenie muzyczne ominęło, choć zdarza mi się zabierać gitarę na lekcje języka polskiego i śpiewać piosenki wymyślone do tematu lekcji czy lektury :D

Adres: silije@poczta.onet.pl



he he bardzo dobrze :) muzykę można wykorzystywać na każdym przedmiocie :) wyślę ci prezentację spoko :)

olciafasolcia26
Posty: 90
Rejestracja: 2009-06-25, 11:22
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: olciafasolcia26 » 2015-07-10, 23:55

Niestety moja prezentacja jest za obszerna nie chce mi załadować :/ najwyżej powyrzucam kilka fotek ale to nie dzisiaj.. Spadam do wyrka na zasłużony wypoczynek :)

silije
Posty: 168
Rejestracja: 2013-11-10, 16:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: silije » 2015-07-11, 00:00

Gratulacje! Teraz to długiej i spokojnej nocy:)

Awatar użytkownika
lieblingin
Posty: 229
Rejestracja: 2007-08-29, 15:49
Lokalizacja: lubuskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: lieblingin » 2015-07-14, 13:59

Ok, trudno.

Zrobiłam prezentację Prezi, polecam. Do obejrzenia sa też inne, wiele podobnych prezentacji, z tym, że utworzone w Prezi. Zaryzykowałam i mi też się udało taką zrobić :) W zasadzie to jeszcze kończę, ale ciesze się, że prawie jest. Wątpliwości miałam, bo u mie w szkole mało kto robił, a w tym roku jestem sama.

blossom
Posty: 14
Rejestracja: 2008-09-01, 14:32
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: blossom » 2015-07-15, 10:44

Witam.
Czy ktoś poratowałby mnie prezentacją multimedialną. Chciałbym się na czymś wzorować.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
kwiat07kwt@wp.pl

Awatar użytkownika
sweet.home.alabama
Posty: 70
Rejestracja: 2010-12-13, 19:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: sweet.home.alabama » 2015-07-15, 10:49

Spójrz post wyżej

Wpisz wbgoogle Preis prezentacja na mianowanego

Są przykladowe

martaj85
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-22, 23:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: martaj85 » 2015-07-22, 23:41

Witam serdeczne egzamin mam zaplanowny 20 sierpnia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego prosze o wysłanie prezentacji multimedialnej i jak ma ktoś opracowane pytania na meila martaj85@tlen.pl Pozdrawiam

celinkaz
Posty: 10
Rejestracja: 2012-09-17, 17:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: celinkaz » 2015-07-23, 10:58

Jak pobieracie program Prezi?? Próbowałam pobrać z neta ale nie działa :/

ewkabca
Posty: 24
Rejestracja: 2008-08-27, 17:41
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja

Postautor: ewkabca » 2015-07-23, 18:07

Kliknij download i zapisz na komputerze, następnie wypakuj, np. na pilpit


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”