Opinia Rady Rodziców na temat nauczyciela na koniec stażu...

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

fala75
Posty: 8
Rejestracja: 2011-05-11, 14:15
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: mazowieckie

Opinia Rady Rodziców na temat nauczyciela na koniec stażu...

Postautor: fala75 » 2011-08-06, 18:46

Znalazłam w komentarzu zamieszczonym w publikacji Prawo Oświatowe taki zapis:

"Rada rodziców powinna przedstawić swoją opinię w terminie 14 dni od dnia otrzymania zawiadomienia o dokonywanej ocenie dorobku zawodowego nauczyciela. Jeżeli rada rodziców nie przedstawi swojej opinii w przewidzianym terminie dyrektor dokonuje oceny bez tej opinii."

Mam taki kłpot. W ocenie mojego stażu dyrektor napisał mi, że bierze pod uwagę opinię wydana przez radę rodziców, którą ta rada wydała 31 maja. Tyle, że sprawozdanie ze stażu przedłożyłam dyrektorowi z końcem czerwca, czym ów dyrektor był bardzo zaskoczony poniewaz myślał, iz nie zakonczę stażu bo zdecydowałam się odejść ze szkoły.
Pomożcie prosze mi rozstrzygnąć czy te 14 dni o których mowa powyżej wiążą się jakoś z terminem złożenia sprawozdania za okres stażu? Czy opinia rady rodziców nie powinna byc dokonana po złożeniu sprawozdania?
Mam po prostu taką obawę że rada rodziców się nie zebrała w odpowiednim czasie więc dyrektor wpisał w ocenie date ostatniego zebrania rady rodziców...
Pomóżcie proszę...

marttia6
Posty: 29
Rejestracja: 2010-03-14, 19:54
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Opinia Rady Rodziców na temat nauczyciela na koniec stażu...

Postautor: marttia6 » 2011-08-22, 14:19

Opina rady i Twoje sprawozdanie to dwie niezależne rzeczy więc nie masz się czym martwić :)


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”