Aneks do planu rozwoju zawodowego-w jakich przypadkach?

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

dzieciaczki123
Posty: 2
Rejestracja: 2011-08-30, 23:38
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Aneks do planu rozwoju zawodowego-w jakich przypadkach?

Postautor: dzieciaczki123 » 2011-10-13, 23:34

witam,
chciałam sie dowiedziec w jakich przypadkach obowiązuje obowiązek napisania aneksu.
wydłuzono mi staz po dlugiej nieobecnsci w pracy, o okres nieobecnosci, poniewaz mialam do tego prwao, gdyz moja nieobecnosc nie przekraczala roku.Jednakze nie bylo mnie w pracy blisko 2 lata ( z przerwami). Wrócialm i mam kontynuowac staż, jednakze mam napisac aneks do PRZ.Czy musze uwzglednic w nim to,ze to dyrektor mi nakazal tak zrobic?
Czy moge zmienić swój plan rozwoju, bo uwazam w tej chwili,ze plan zostal napisany niejasno, wiele rzeczy w nim chcialabym zmienic, dodać... Teraz nawet zauwazylam pewien bład , ze jedno z zadan , zostalo umieszczone nie w tym punkcie , co trzeba....Jak to skorygować?
Czy to bedzie zgodne z prawem, jak zmienie plan? Czy istnieje mozliwosc napisania calkiem nowego planu? Nie chcialabym pogrążyć sie w tym wszystkim i zrobić coś nie tak...Bardzo prosze o pomoc.

hanamat
Posty: 270
Rejestracja: 2008-03-29, 18:07
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Aneks do planu rozwoju zawodowego-w jakich przypadkach?

Postautor: hanamat » 2011-10-18, 14:40

Nie masz wyjścia, aneks trzeba napisać, ale o tym sezrzej odpisałam ci na innym forum.

mariola0605
Posty: 7
Rejestracja: 2013-09-22, 18:12
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Aneks do planu rozwoju zawodowego-w jakich przypadkach?

Postautor: mariola0605 » 2013-09-22, 21:20

Hej, pierwszy raz jestem na forum. Proszę o radę i pomoc. Dwa lata temu rozpoczęłam awans zawodowy na nauczyciela mianowanego. Miałam wtedy nauczanie indywidualne 10 godz. i z tego tytułu napisałam plan rozwojowy. W tym roku szkolnym uczę muzyki i plastyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Już nie pracuję w nauczaniu indywidualnym. Muszę napisać aneks do planu rozwojowego. Nie za bardzo wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Aneks do planu rozwoju zawodowego-w jakich przypadkach?

Postautor: iluka » 2013-09-22, 23:39

mariola0605 pisze:Muszę napisać aneks do planu rozwojowego. Nie za bardzo wiem jak to zrobić.
Wrzuć do wyszukiwania - Aneks do planu rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.
Masa przykładów :mrgreen:
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”

cron