nie otrzymałem z powrotem zatwierdzonego planu rozwoju na nauczyciela kontraktowego

miejsce dla rozpoczynających pracę (można się radzić, żalić, chwalić, dzielić doświadczeniami)

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

RadekMi
Posty: 3
Rejestracja: 2015-05-16, 19:43
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

nie otrzymałem z powrotem zatwierdzonego planu rozwoju na nauczyciela kontraktowego

Postautor: RadekMi » 2015-05-16, 19:47

Witam,

Kończę obecnie staż na nauczyciela kontraktowego. Niedługo będę składał wniosek o rozpoczęcie postepowania kwalifikacyjnego. Chciałbym złożyć również sprawozdanie z realizacji planu rozwoju. wiem że potrzebny jest zatwierdzony plan rozwoju który składałem we wrześniu. Niestety nie otrzymałem go z powrotem. Dostałem tylko pismo że rozpocząłem staż który bedzie trwać od 1 wrz do 31 maja. Czy Wam również zdarzyła sie taka sytuacja? Czy mój plan jest wciąż w szkole i powinienem sie o niego upomnieć?

Bede bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Radek

Melizabeth
Posty: 402
Rejestracja: 2013-08-11, 15:45
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski, Język hiszpański
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: nie otrzymałem z powrotem zatwierdzonego planu rozwoju na nauczyciela kontraktowego

Postautor: Melizabeth » 2015-05-16, 20:25

Ja sobie nie przypominam, żebym dostawała zatwierdzony plan. W związku z tym, że "egzamin" jest w szkole, to pewnie nie ma potrzeby go odbierać, a potem ponownie zanosić.

RadekMi
Posty: 3
Rejestracja: 2015-05-16, 19:43
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: nie otrzymałem z powrotem zatwierdzonego planu rozwoju na nauczyciela kontraktowego

Postautor: RadekMi » 2015-05-16, 21:19

Rozumiem, dzieki serdeczne za opowiedź:)


Wróć do „Nauczyciel stażysta”