staż/zastępstwo PROSZE o pomoc :(

miejsce dla rozpoczynających pracę (można się radzić, żalić, chwalić, dzielić doświadczeniami)

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Malina1980
Posty: 3
Rejestracja: 2011-09-03, 11:07
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

staż/zastępstwo PROSZE o pomoc :(

Postautor: Malina1980 » 2011-09-03, 11:20

Możecie mi pomóc.. jestem własnie po studiach i od października mam zacząć uczyć w szkole na zastępstwie. To będzie cały rok. Nie moge zacząc awansu zawodowego bo umowa bedzie podpisana po 14 dniach od rozpoczęcia roku szkolnego, to wiem. Ale w takim razie ile trwa staż w moim przypadku? W obecnym roku bede stazysta ale bez mozliwosci awansu wiec i w przyszlym bede stazysta tylko ze juz bede mogla sie ubiegac o kontraktowego?
Czyli w tym roku nie pisze planu awansu zawodowego i wgl nic takiego mnie nie obchodzi?

Yoka
Posty: 1026
Rejestracja: 2008-04-28, 12:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: staż/zastępstwo PROSZE o pomoc :(

Postautor: Yoka » 2011-09-03, 18:52

będziesz miała pensję nauczyciela stażysty i żadnego planu nie piszesz. Jeśli za rok będziesz pracować od września, napiszesz plan to zaczniesz staż i znów cały rok pensja n-la stażysty.

aniabra
Posty: 174
Rejestracja: 2010-05-29, 08:13
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: staż/zastępstwo PROSZE o pomoc :(

Postautor: aniabra » 2011-09-03, 19:50

Dokładnie tak. W tym roku nic nie robisz jeśli chodzi o staż. Dostajesz pensje taką samą jak nauczyciel stażysta. I jeśli dostaniesz pracę na następny rok, to możesz rozpocząć staż na kontraktowego. Teraz niestety nic z tego nie będzie.


Wróć do „Nauczyciel stażysta”