Który papierek jest lepszy ?

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

TomBoy
Posty: 3
Rejestracja: 2007-09-26, 17:58

Który papierek jest lepszy ?

Postautor: TomBoy » 2007-09-26, 18:04

Witam

Podobnie jak w temacie, który papierek jest lepszy, jezeli chodzi o dokumenty potwierdzajace,ze sie ukoczylo przygotowanie do nauczania w szkole..

Jaki jest priorytet ?

- studia podyplomowe
- studium podyplomowe
- kurs jakis tam ( nawet nie wiem, ale pewnie jest jakis krotki kurs pedagogiczny, badz inny, ktory pozwala uczyc w szkolach )


Ktory świstek jest lepszy jezeli chodzi o wzrok pracodawcy ?, ktory z powyzszych jest efektywniejszy ?, jezeli chodzi o poszukiwanie pracy.. czy to ma znaczenie ?.. jezeli tak, to ktory Wy macie ? ( jak zaczynaliscie )

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Który papierek jest lepszy ?

Postautor: renati23 » 2007-09-26, 20:31

Ktory świstek jest lepszy jezeli chodzi o wzrok pracodawcy

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

TomBoy
Posty: 3
Rejestracja: 2007-09-26, 17:58

Re: Który papierek jest lepszy ?

Postautor: TomBoy » 2007-09-26, 21:23

Generalnie, chodzi mi o to, ktory z w/w oswiadczen z uczeszczania na przeszkolenie, bedzie bardziej, badz mniej prestiżowy.. inaczej postrzegany przez pracodawce, czy ma to jakies znaczenie ?.. bo chcialem pojsc, ale nie wiem, jezeli juz szukac to z jakiego przeszkolenia.

Naprawde to jest dla mnie bardzo wazne, bo niedlugo zaczynaja sie studia i trzeba sie zdecydowac, wiec jezeli zas nie ma to znaczenia to po prostu powiedzcie..

Jezeli zas nie ma.. to nie ma w ogole tamtu... i bede szedl do najblizszej placowki, jezeli zas ma i moze mi pomoc, to wybiore bramke ta bardziej podatna na wybor przez pracodawce... chcialbym byc nauczycielem, wiec jezeli juz zalatwiac od początku, to zalatwiac na najwyzszym poziomie, aby miec wieksze prawdopodobienstwo, ze bede to ja.. a nie ktos inny.. wiem, ze to jedynie detal.. ale od tego zaczynaja sie fundamenty..

Prosze o pomoc

Boguś
Posty: 278
Rejestracja: 2007-09-12, 19:27

Re: Który papierek jest lepszy ?

Postautor: Boguś » 2007-09-28, 22:26

TomBoy pisze: chcialbym byc nauczycielem, wiec jezeli juz zalatwiac od początku, to zalatwiac na najwyzszym poziomie, aby miec wieksze prawdopodobienstwo, ze bede to ja.. a nie ktos inny.. wiem, ze to jedynie detal.. ale od tego zaczynaja sie fundamenty..

Prosze o pomoc


Chciałbyś być nauczycielem czego? Jakiego przedmiotu?
Oprócz ukończonych studiów - powiedzmy sobie - kierunkowych powinieneś posiadać tzw. uprawnienia pedagogiczne . Kiedyś każda uczelnia pedagogiczna takie dawała.
Jeśli np. ktoś skończył matematykę i nie posiada uprawnień pedagogicznych, a chce pracowacw szkole, to powinien iśc np. na studia podyplomowe .
Gdybym miał Ci doradzić co wybrać - doradziłbym studia podyplomowe

TomBoy
Posty: 3
Rejestracja: 2007-09-26, 17:58

Re: Który papierek jest lepszy ?

Postautor: TomBoy » 2007-09-30, 17:37

Nauczyciel informatyki

Koncze studia informatyczne i pół roku przed obrona pracy .. wszedł we mnie duch nauczania .. chciałbym zostac nauczycielem w szkole i dlatego o to pytam - Jaki (ze, mozna to tak nazwac ) certyfikat nauczania bedzie najlepszy, jezeli chodzi o nauczanie przedmiotu, ale nie uczac sie wczesniej kursu pedagogicznego ?.

Czy majac studium pedagogiczne, ktore umozliwia nauczanie w szkole, to bedzie gorsze ?.. czy znowu mam zrobic studia, ale pedagogiczne ?... bo jakby nie bylo to bedzie dwa razy to samo, jakbym znowu poszedl na ktorys z kierunkow, slyszalem, ze studium jest 3 semestry, nie wiem jak jest ze studiami, ale jak mniemam to bedzie jak osobny fakultet i to juz bynajmniej nie bedzie 3 semestry, ale o wiele dłużej.. gdybam.


Wróć do „Prawo oświatowe”