kilka pytań

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: kilka pytań

Postautor: malgala » 2007-12-08, 22:51

lukasch pisze:Nie wiem w jaki sposób Grzecho zadaje swoje niewygodne pytania bo nie znam gościa ale też nic nie uprawnia mnie do tego,żebym osądzał go o brak kultury na tym forum. Kilka literówek, brak znaków interpunkcyjnych czy nawet postawienie wykrzyknika zamiast pytajnika nie upoważnia mnie do szydzenia z niego. Po prostu gościu ma taki styl ...

Bylejakość świadczy o lekceważeniu uczestników dyskusji, a to nic innego jak właśnie brak kultury.
dushka pisze:Uważam, że to nie kwestia zadawania niewygodnych pytań - tylko sposób ich zadawania.

Święta prawda.

grzecho38 pisze:Dlatego może masz problem z autorytetem bo jesteś nie zorganizowany i nie wiesz co zrobić
.....................................................................................................
nic nie potrafisz zapamiętać tylko czytasz i dyktujesz gotowe regułki
...............................................................................................................
Hitler też wydawał zarządzenia i polecenia służbowe
...........................................................................................................
Ej ty chyba nie wiesz jakie reguły obowiązuja na forum odnośnie pisanie. Chyba wiesz co to jest język nieformalny i niedbałość. Dla twojej wiadomości to teraz nie jesteś w szkole możesz spóścić troche powietrza przestac sie zachowywać jakbys oceniał duktando i wypluć kij który połknąłeś. Nie ma to jak nauczyciel sztywniak
................................................................................................................
Nie ma to jak Lepperowska retoryka. Skończysz jak on
.....................................................................................................................
Ja poprostu nie daje sobą pomiatać i lubie sprawiedliwość jeżeli poprzedni nauczyciel nie pisał konspektów i też nic nie robił na lekcjach. A ja robie o wiele więcej co widać to poco mam pisać i więcej czasu mógłbym poświęcać na przygotowanie i byłoby jeszcze lepiej
........................................................................................................................
Ale poprostu widać że mój dyrektor to osoba waszego pokroju zamiast coś wyjaśnić spokojnie to przystepuje do ataku. Biedni są wasi uczniowie. Na pewno uczycie ich chamstwa a tego to już mamy dużo w Polsce i to właśnie jest to co robicie w waszym procesie dydaktycznym

A jak to nazwać jeżeli nie chamskie odzywki?

grzecho38
Posty: 20
Rejestracja: 2007-10-13, 20:19

Re: kilka pytań

Postautor: grzecho38 » 2007-12-10, 14:22

grzecho38 pisze:Witamy w dorosłym życiu.


Oko za oko, ząb za ząb. Odrobiłem zadanie domowe


Wróć do „Prawo oświatowe”