Zaświadczenie o wymiarze zatrudnienia

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

krulica
Posty: 3
Rejestracja: 2009-11-20, 08:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Zaświadczenie o wymiarze zatrudnienia

Postautor: krulica » 2018-03-13, 15:11

Witam, proszę o pomoc z następującycm problemem. Jestem zatrudniona na pełen etat (18/18) jako nauczyciel w szkole, umowa jest na czas nieokreślony. Potrzebuję zaświadczenia o zatrudnieniu w pełnym wymiarze w celu rekrutacji dziecka do przedszkola (potwierdzenie kryteriów naboru). Dyrekcja szkoły robi problemy. Twierdzi, że nie może zagwarantować że w nadchodzącym roku szkolnym będę miała pełen etat. Otrzymałam dzisiaj zaświadczenie, z którego wynika że jestem zatrudniona tylko w tym roku szkolnym. Kiedy porosiłam o wydanie zgodnego z prawdą zaświadczenia (praca na czas nieokreślony plus pełen etat), odmówiła. Jak wyegzekwować zaświadczenie? Jego brak de facto oznacza, że dziecko nie dostanie się do przedszkola.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Zaświadczenie o wymiarze zatrudnienia

Postautor: malgala » 2018-03-13, 19:28

A czy w zaświadczeniu jest informacja o zatrudnieniu w pełnym wymiarze na czas nieokreślony?

krulica
Posty: 3
Rejestracja: 2009-11-20, 08:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: Zaświadczenie o wymiarze zatrudnienia

Postautor: krulica » 2018-03-13, 20:43

Ogólnie to ustalonego przez miasto przy rekrutacji wzoru zaświadczenia nie ma. Mąż (też belfer) dostał bez problemu z informacją że na czas nieokreślony na pełen etat. W tym, które dostałam jest napisane że na 18/18 etatu w roku szkolnym 2017/18, bez innych adnotacji.


Wróć do „Prawo oświatowe”

cron