zmiany sierpniowe

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

studentka11
Posty: 16
Rejestracja: 2016-06-11, 10:15
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Chemia
Lokalizacja: pomorskie

zmiany sierpniowe

Postautor: studentka11 » 2018-06-30, 19:12

Witajcie, zwracam się do Was z pewnym zapytaniem. Otóż kiedyś na forum piałam Wam o tym, że nie uwzględniono mnie w arkuszu organizacyjnym na przyszły rok, gdyż jestem stażystką i zauważyłam, że moje godziny przejęła inna nauczycielka, która w międzyczasie skończyła studia podyplomowe z mojego przedmiotu. Sytuacja wygląda tak że koleżanki uczące tego samego co ja mają trochę ponad 18 godzin, a ja zostałam z niczym :( Od wychowawcy klasy dowiedziałam się, że rodzice złożyli podanie z o pozostawienie mnie w funkcji nauczyciela od września, zostawiając je u wicedyrekcji. Jak zrozumiałam wicedyrekcja ma coś pokminić i zobaczyć co da się zrobić, jak rozumiem przy układaniu planu (babki z vice są bardziej przyjazne niż główna). Taki zabieg był celowy, bo dyrektor ma ponoć tylko 2 tygodnie na oficjalna odpowiedź na podanie. Pytanie tylko brzmi, jak myślicie kiedy wicedyrekcja będzie rozpatrywać to podanie? Czy już dawno po ptakach? Czy może dopiero w sierpniu?

belfegorr
Posty: 199
Rejestracja: 2011-09-06, 17:07
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: lubuskie

Re: zmiany sierpniowe

Postautor: belfegorr » 2018-06-30, 22:47

Sugeruję szukać nowej pracy. Gdyby dyrektor chciał cię zatrudnić, to zrobiłby to już teraz, zamiast przekazywać godziny komuś innemu, skoro nie było to zastępstwo. Może się okazać, że ty będziesz rozmawiać i rozmawiać, a tu nadejdzie koniec sierpnia i nici z pracy.


Wróć do „Prawo oświatowe”