urlop szkoleniowy

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

magmar555
Posty: 39
Rejestracja: 2011-09-02, 17:20
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: urlop szkoleniowy

Postautor: magmar555 » 2011-10-29, 16:04

anno pisze:MAGMAR - to Kurs SI wg niego trzeba będzie określać poziom sensoryczności tych dzieci do IPETU - tak usłyszałam na szkoleniu - jeszcze jak IPETY miały wejść w życie - żeby dostać się trzeba spełniać wymogi i jeszcze do tego nie mało czekać :) ale doczekałam się, bo kolejki nie małe, a kasa nieziemska ponad 3500tys. pozdrawiam
Widzę, że ktoś chce Cię nieżle naciągnąć! Ja robiłam kurs I stopień za 1500 zł. i żadnych problemów z dostaniem się nie było, wręcz przeciwnie czekałam chyba z 1,5 roku bo grupa się nie mogła zebrać. Do IPETów to nie jest w ogóle potrzebne bo po co?Nabywasz poprostu kwalifikacje do prowadzenie TISu, co zresztą możesz robić po zwykłym kursie doskonalącym robionym w ośrodku szkolenia nauczycieli. Zaburzenia sensoryczne możesz też diagnozować po np. kursie Delacato. U nas IPETy są już od tego roku i różnią się jedynie wyglądem formularza do wypełnienia.

anno
Posty: 11
Rejestracja: 2010-06-30, 23:04
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: opolskie

Re: urlop szkoleniowy

Postautor: anno » 2011-11-01, 14:00

MAGMAR555
Ja pierwszy stopień robię za 1100 ( nie wiem która z nas przepłaciała hii ), zaś drugi stopień jest dużo groższy, a po pierwszym stopniu nie możesz ani diagnozować, ani prowadzić zajęć jest to tylko kurs teoretyczny. Ja czekam tyle, bo mam bliżej do Wrocławia niż Warszawy, a jakbym policzyła jeszcze noclegi i dojazd to koszt poprostu niezły :):):), ja mam inne wytyczne od OP i nawet mamy opracowaną strategię rozwoju oświaty i tam właśnie wg nowego rozporządzenia dotyczącego pomocy psychologiczno - pedagogicznej muszą być specjaliści SI pozdrawiam


Wróć do „Prawo oświatowe”

cron