Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

edzia
Posty: 4784
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: edzia » 2011-06-19, 21:48

matmanamaksa pisze:Do art. 64 jest ust. 2, pkt 2. Po tym na urlop.
Nie, ust. 2 jest już na feriach. Czyli na urlopie.

Nauczyciele mają taki właśnie urlop-nieurlop.

matmanamaksa pisze:Konkretnie cytowany art. 4
Ale co?
Chcesz powiedzieć, że z § 4 (§, nie art.) wynika, że w tym roku szk. piątek po Bożym Ciele jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć? Przecież wtedy i tak już nie ma zajęć.

Art.3.9.UoSO
Posty: 663
Rejestracja: 2009-09-13, 23:19
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: Art.3.9.UoSO » 2011-06-19, 22:09

No właśnie nie ma zajęć, a według § 2.1. W szkołach zajęcia dydaktyczno-wychowawcze kończą w ostatni piątek czerwca. Ten rok jest skrócony wyjątkowo.

edzia
Posty: 4784
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: edzia » 2011-06-19, 22:17

No właśnie nie ma zajęć, a według § 2.1. W szkołach zajęcia dydaktyczno-wychowawcze kończą w ostatni piątek czerwca. Ten rok jest skrócony wyjątkowo.
No i wyjątkowo w tym roku ostatni piątek czerwca jest już w czasie wakacji (czyli podczas urlopu nauczycieli), oraz wyjątkowo w tym roku piątek po Bożym Ciele nie jest ustanawiany jako dzień dodatkowo wolny od zajęć. Bo już nie ma zajęć.

Czemu odpowiadasz mi tak, że ja się z tym zgadzam? Nadal kwestionujesz mój post nr 6? ;)

Awatar użytkownika
Jolly Roger
Posty: 1671
Rejestracja: 2007-12-15, 18:34

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: Jolly Roger » 2011-06-19, 23:18

koniec zajęć dydaktyczno-wychowawczych nie oznacza, że nauczyciele są na urlopie

bo jeszcze te 7 dni wspominane
We gonna ride the sea,
we pray to the wind and the glory
That's why we are raging wild and free

partita400
Posty: 346
Rejestracja: 2007-09-13, 17:26

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: partita400 » 2011-06-27, 05:46

Niezłe zamieszanie,a ja dalej nie wiem czy już jestem na urlopie czy nie :(

edzia
Posty: 4784
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: edzia » 2011-06-27, 07:45

partita400 pisze:ja dalej nie wiem czy już jestem na urlopie czy nie
Jesteś. Od 23 czerwca.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8180
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: malgala » 2011-06-27, 10:32

Jolly Roger pisze:koniec zajęć dydaktyczno-wychowawczych nie oznacza, że nauczyciele są na urlopie

bo jeszcze te 7 dni wspominane

Są. Tych 7 dni z urlopu się nie odlicza.

Awatar użytkownika
Jolly Roger
Posty: 1671
Rejestracja: 2007-12-15, 18:34

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: Jolly Roger » 2011-06-30, 12:43

No dobrze, ale teoretycznie jestem na urlopie, ale dyrekcja zarządza plenarkę na 28 czerwca i choć jestem na urlopie to muszę się na niej pojawić.
We gonna ride the sea,

we pray to the wind and the glory

That's why we are raging wild and free

edzia
Posty: 4784
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: edzia » 2011-07-01, 17:11

Jolly Roger pisze:No dobrze, ale teoretycznie jestem na urlopie, ale dyrekcja zarządza plenarkę na 28 czerwca i choć jestem na urlopie to muszę się na niej pojawić.
No i w czym problem? Nauczyciele podczas urlopu mogą pracować. Jest na to przepis prawny.

partita400
Posty: 346
Rejestracja: 2007-09-13, 17:26

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: partita400 » 2011-07-01, 20:52

Wy tu gadu gadu, a ja już dawno na urlopie :D Pozdrawiam z ...drugiej strony,z końca właściwie.Ale kto wie gdzie tak naprawdę jest koniec :wink:

edzia
Posty: 4784
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Urlop wypoczynkowy nauczyciela w placowce feryjnej

Postautor: edzia » 2011-07-01, 21:07

partita400 pisze:Wy tu gadu gadu, a ja już dawno na urlopie
I wiesz w końcu, od kiedy? ;)


Wróć do „Prawo oświatowe”