Zaświadczenie o uprawnieniach z uczelni

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
mateoo
Posty: 425
Rejestracja: 2009-03-12, 18:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: mazowieckie

Zaświadczenie o uprawnieniach z uczelni

Postautor: mateoo » 2011-09-07, 15:18

Potrzebuję sformułować pismo do prodziekana uczelni, aby otrzymać zaświadczenie o kwalifikacjach po ukończeniu studiów podyplomowych "Wiedza o sztuce". Mam przydzieloną plastykę i dyrektor wymaga ode mnie kwalifikacji do plastyki opisanych w najbardziej przejrzysty sposób na piśmie, bo twierdzi że w szkole nie ma przedmiotu "Wiedza o sztuce", tymczasem studia te nadały mi uprawnienia do nauczania plastyki i wiedzy o kulturze. Jak mam ów napisać i co zawrzeć w prośbie, aby jak najbardziej szczegółowo opisali moje kwalifikacje? "Proszę o pisemne potwierdzenie, iż ja jako absolwent studiów podyplomowych w zakresie Wiedzy o sztuce posiadam uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu nauczyciela plastyki i wiedzy o kulturze na każdym poziomie edukacyjnym."?
Sztuka jest pokarmem duszy.

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Zaświadczenie o uprawnieniach z uczelni

Postautor: edzia » 2011-09-07, 23:40

mateoo pisze:"Proszę o pisemne potwierdzenie, iż ja jako absolwent studiów podyplomowych w zakresie Wiedzy o sztuce posiadam uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu nauczyciela plastyki i wiedzy o kulturze na każdym poziomie edukacyjnym."?
Może być tak właśnie.

--------------

Miałam zasugerować ci inną drogę rozstrzygnięcia tego problemu, ale uświadomiłam sobie, że to są jednak nie studia magisterskie, lecz podyplomowe. W takim razie chyba jedyną drogą zaświadczenia uprawnień będzie informacja z uczelni.

Awatar użytkownika
ann
Posty: 933
Rejestracja: 2008-01-21, 21:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia, Geografia, Informatyka, ...
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zaświadczenie o uprawnieniach z uczelni

Postautor: ann » 2011-09-08, 18:24

mateoo, a na świadectwie ukończenia nie masz na dole adnotacji, jakie uprawnienia daje Ci ta podyplomówka?
Prywatnie żyję tak, jak każdy:
Jem, piję, sypiam, patrzę w gwiazdy

Awatar użytkownika
mateoo
Posty: 425
Rejestracja: 2009-03-12, 18:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zaświadczenie o uprawnieniach z uczelni

Postautor: mateoo » 2011-09-08, 21:00

Nie jest napisane wprost i dyrektor chce czarno na białym stwierdzenie - przygotowany do nauczania plastyki.
Sztuka jest pokarmem duszy.


Wróć do „Prawo oświatowe”