wycieczki - gdzie?

jak sobie z nią radzić, jak uniknąć rutyny

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 294
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: Ritter von Rodewald » 2020-01-05, 19:32

Słusznie. Też już nigdy nie zamierzam aż do świadczenia kompensacyjnego, jeszcze zostały na szczęście tylko 4 lata, albo, mam nadzieję, do przywróconej w roku 2020 emerytury nauczycielskiej, odejdę od razu, na żadne wycieczki jeździć. Po co to komu i na co? Narażać się? Nigdy!
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.

nauczycielenieroby8
Posty: 38
Rejestracja: 2020-04-05, 22:16
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki, Łacina, Technika, ...
Lokalizacja: małopolskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: nauczycielenieroby8 » 2020-04-05, 22:54

Jak się wam coś nie podoba i zaczynacie pier-do-lic ze to nie macie komputera lub słaby internet albo ze korzystacie ze swojego prądu . To rozwiązanie jest proste . Szkoły są otwarte i sprzęt szkolny czeka na was tam możecie zdalnie pracować .
A jak to tez się wam nie podoba to zamknijcie ryje bo bierzecie wypłatę za dodatkowe wolne !!!!


Epidemia w Polsce ,ludzie tracą prace nie maja za co żyć a nauczyciele jak zwykle kolejne wolne płatne oczywiście . Niby udają ze zdalnie nauczają dzieci a wyglada to tak ze dają tylko zadania a resztę dnia siedzą rodzice i rozwiązują . Za co te wypłaty skoro nie wyrabiacie teraz etatu ? Powinni wam obciąć wypłaty na tyle ile faktycznie teraz pracujecie . To co się dzieje w polskiej oświacie to wydawanie w błoto publicznych pieniędzy na wasze wypłaty !!!! Wprowadzić stawki godzinowe i 8 godzinny system pracy a jak się wam nie podoba to wyjechać na zbieranie ogórków do Niemiec .

- za niedługo zrobicie strajk ze w epidemii korzystaliscie ze swojego sprzętu komputerowego i podwyżkę bo biedaki macie wciąż za mało . Ale jest na to rozwiązanie w szkołach jest dużo komputerów wiec zawsze możecie lekcje zdalnie ze szkoły prowadzić jaki problem ????


——- znieść kartę nauczyciela ——-
—— wprowadzić 8 godzinny system pracy i 26 dni urlopu ——
——- zakazać dorabiania sobie i zakładania firm przez nauczycieli——- darmowe korepetycje dla słabych uczniów ——-


Wróć do „Szkolna codzienność”