wycieczki - gdzie?

jak sobie z nią radzić, jak uniknąć rutyny

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 314
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: Ritter von Rodewald » 2020-01-05, 19:32

Słusznie. Też już nigdy nie zamierzam aż do świadczenia kompensacyjnego, jeszcze zostały na szczęście tylko 4 lata, albo, mam nadzieję, do przywróconej w roku 2020 emerytury nauczycielskiej, odejdę od razu, na żadne wycieczki jeździć. Po co to komu i na co? Narażać się? Nigdy!
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.

atas
Posty: 5
Rejestracja: 2013-03-07, 09:42
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: atas » 2020-08-19, 13:37

Ważne jest, żeby miejsce na wycieczkę było przemyślane i dostosowane do zainteresowań uczniów. Mi zawsze imponują projekty składajace się z wielu wyjazdów jednej klasy powiązanych ze sobą tematycznie. W Głogowie jest szkoła, gdzie nauczycielka razem z uczniami i rodzicami postanowili zdobyć 28 polskich szczytów czyli Koronę Polskich Gór. Niestety plany pokrzyżował im trochę koronawirus. Generalnie historia niesamowita. Polecam poczytać wywiad z nauczycielką. Za ten cykl wyjazdów zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Wartościowa Wycieczka Szkolna.
https://ratujmywycieczkiszkolne.pl/blog ... anizowane/


Wróć do „Szkolna codzienność”