Zatrudnienie nauczyciela

jak sobie z nią radzić, jak uniknąć rutyny

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

madziuniab5
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-15, 21:45
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Zatrudnienie nauczyciela

Postautor: madziuniab5 » 2014-07-11, 11:53

Witam
Mam pytanie. Pracowałam w szkole podstawoej 3 lata jestem nauczycielem kontraktowym. 2 lata temu z pwoowdu nei utworzenia trzeciego oddzialu I klasy musiaam odejść ( wcześniej byam nauczycielem oddziału przedszkolnego). Przez neispełna 2 lata pracowąam w przedszkolu na zastepstwie. W między czasie zmienił się dyretor szkoły i teraz jest wakat na nauczyciela oddziału przedszkolego, niestety dyrektor pwoiedział mi ze nie mam szans na zatrudnienie poneiważ ma kogos inengo na oku. Czy ja jako osoba pracująca niegdyś w danej placówce mam jakiekolwiek szanse podjąc walkę? Mieszkam 200m od szkoły, mam poparcie rady rodziców, i ubolewam nad faktem iż dyrektor ulega naciskom z zewnatrz tym bardziej iż co 3 meisiące przez ostatnie 2 lata chodzam z podaniem o prace i prosiłam, miałam byc niby brana pod uwagę teraz się mnei zbywa. Błagam o pomoc

Yoka
Posty: 1026
Rejestracja: 2008-04-28, 12:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Zatrudnienie nauczyciela

Postautor: Yoka » 2014-07-11, 13:53

ale w tej chwili na tym zastępstwie tam nie pracujesz?
Nie bardzo rozumiem, jaką walkę masz na myśli? Skoro jest wakat, to dyrektor ma prawo zatrudnić nową osobę wedle swojego uznania. Jedyne co możesz zrobić, to złożyć podanie, porozmawiać z dyrekcją i tyle.

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Zatrudnienie nauczyciela

Postautor: iluka » 2014-07-11, 16:06

madziuniab5 pisze:ubolewam nad faktem iż dyrektor ulega naciskom
madziuniab5 pisze: mam jakiekolwiek szanse podjąc walkę
Znaczy Twoja walka będzie bez naciskania na dyrektora??

Podanie złożyć, w którym ujmiesz samochwałkę i tyle.
Yoka pisze:Skoro jest wakat, to dyrektor ma prawo zatrudnić nową osobę wedle swojego uznania


Oczywiście.
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho


Wróć do „Szkolna codzienność”