Równouprawnienie?

jak sobie z nią radzić, jak uniknąć rutyny

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Równouprawnienie?

Postautor: malgala » 2009-09-25, 20:58

Cytryn pisze:Ale może rzeczywiście...niedługo...ale ciii...tyle razy się nie udało, wolę nic nie mówić. Ale jak się uda, to obtrąbię całe forum , mogę też zaśpiewać i zatańczyć, a nawet...stać się optymistką! :jupi:

Szczerze Ci tego życzę. Podobno optymiści żyją dłużej. Może to nawet prawda, bo przy tylu problemach, przez które w życiu przejść musiałam, chyba tylko mój niepoprawny optymizm sprawił, że się nie załamałam, nie zadręczyłam i nadal na świat staram się patrzeć przez różowe okulary.

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Równouprawnienie?

Postautor: renati23 » 2009-09-28, 22:03

antie pisze:Swoją drogą dziwię się, że nikt nie potrafi się przeciwstawić jej "dyktatorskim" zapędom. Znam szkołę, w której RP solidarnie "uwzięła" się na swoją dyrekcję i doprowadziła do zdjęcia tej osoby ze stanowiska.

A ja znam szkołę w której RP solidarnie"uwzięła" się na swoją dyrekcję i niestety nie udało się :( a potem miała.......

partita400
Posty: 346
Rejestracja: 2007-09-13, 17:26

Re: Równouprawnienie?

Postautor: partita400 » 2009-11-01, 18:41

strucho pisze:A ja zgłosiłem się na ochotnika, żeby wesprzeć siłę męską w nauczaniu informatyki :jupi:
W skrócie- Radom to dziwne miasto :lol: oświata też różnymi prawami się rządzi :)
Jaki jest tego efekt- uczę w Krakowie od ponad 2 lat Techników Informatyków, a w Radomiu prowadzę firmę i działam przy okazji z młodymi dla przyjemności;) Większość młodych w tym mieście nie ma pojęcia jak zabrać się za pisanie CV, ale są mistrzami gry w skoki narciarskie :devil:
Panowie chcą, ale nie mogą (przynajmniej ja) :rotfl:

Ale mnie rozbawileś :rotfl: trenują na sucho , ktoś będzie musiał kiedyś zastąpić Adasia :wink:


Wróć do „Szkolna codzienność”