wycieczki - gdzie?

jak sobie z nią radzić, jak uniknąć rutyny

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

tasiorq
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-26, 21:16
Kto: student
Przedmiot: Informatyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: tasiorq » 2014-11-26, 23:20

Dziękuję za informację jak będzie cos już do pokazania to pozwolę sobie zaprezentować i wsłuchać się w głosy konstruktywnej krytyki :)

ulalisek
Posty: 2
Rejestracja: 2016-08-01, 11:28
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: ulalisek » 2016-08-04, 11:13

Nie ważne gdzie, ważne z kim! Heh, ja już trzeci raz zabrałam swoją klasę na wycieczkę znalezioną na portalu reklama. Tak właściwie, to biuro podróży nazywa się reklama. Byliśmy na Mazurach i w Borach Tucholskich – bardzo aktywnie spędzaliśmy czas – kajaki i inne sporty, super było. A w 3 klasie gimnazjum pojechaliśmy do Londynu, tak na zakończenie. Nie muszę chyba mówić, że młodzież była wniebowzięta ; ) Będę tęsknić za tą klasą…

MaurycyPoland
Posty: 10
Rejestracja: 2017-01-05, 11:11
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Biologia, Historia sztuki
Lokalizacja: małopolskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: MaurycyPoland » 2017-01-05, 11:17

zielona szkoła :D

reklama

maritek
Posty: 11
Rejestracja: 2017-05-29, 10:36
Kto: student
Przedmiot: Język polski, Język angielski, Język francuski, ...
Lokalizacja: łódzkie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: maritek » 2017-05-29, 11:07

Zależy od tego z jakiego miasta się wyjeżdża, bo to co dla jednych jest blisko, dla innych już będzie wyprawą przynajmniej na 2-3 dni. Ja z dzieciakami byłem na wycieczkach m.in. w Parku Dinozaurów, Biskupinie, Gnieźnie, Kruszwicy, skansenie w Sierpcu, muzeum kolei wąskotorowej... Wprawdzie sam jej nie organizowałem, byłem jedynie opiekunem, ale te właśnie miejsca udało nam się zobaczyć z dziećmi w różnym wieku i chyba dla nikogo nie było nudno :)

zofiagut
Posty: 1
Rejestracja: 2017-05-29, 13:54
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne języki obce
Lokalizacja: śląskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: zofiagut » 2017-05-29, 14:00

najlepiej jest skorzystać z usług jakiś agencji turystycznych bo one mają wszystko świetne zorganizowane. Nie musisz się zastanawiać co robić z dziećmi w danym dniu bo co do minuty wszystko jest przewidziane. No i żeby nie było bardzo daleko od miejscowości bo dzieci jednak męczą się dosyć w autokarze. Dla nas wszystko zorganizowało reklama. Ceny też były przystępne a dzieci zadowolone.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: malgala » 2017-05-29, 16:32

zofiagut, nie reklamuj.

sebamka
Posty: 1
Rejestracja: 2017-08-13, 14:05
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: sebamka » 2017-08-13, 14:11

dzień dobry
jestem tu nowa :-), jestem rodzicem, który co roku zajmuje się organizacją wyciczek dla dzieci :-) - bo lubię. Podrzućcie proszę jakieś pomysły na fajną taką max 4-5 godzinną wycieczkę dla dzieciaków z klasy 2 i 4 (w obu mam dzieci :-)). Nie będe wymianiała na razie gdzie juz byliśmy, zeby poznac Wasze preferencje, pomysły. Miejsce oddalone max 1-1,5 godz jazdy autem od Warszawy. Z góry dziękuje

marcyla
Posty: 1
Rejestracja: 2018-01-31, 23:08
Przedmiot: Plastyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: marcyla » 2018-01-31, 23:10

Ja mam propozycję na kilku dniową wycieczkę albo zieloną szkołe. W tamtym roku byliśmy w ośrodku reklama nad morzem. Bardzo się dzieciakom spodobało, więc w tym roku jedziemy również nad morze :)

damian177
Posty: 3
Rejestracja: 2018-08-12, 13:32
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: damian177 » 2018-08-12, 13:34

Fajnie wybrać się na wycieczkę w Bieszczady. reklama

senzo
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-17, 11:50
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: senzo » 2018-12-06, 13:37

maritek pisze:Zależy od tego z jakiego miasta się wyjeżdża, bo to co dla jednych jest blisko, dla innych już będzie wyprawą przynajmniej na 2-3 dni. Ja z dzieciakami byłem na wycieczkach m.in. w Parku Dinozaurów, Biskupinie, Gnieźnie, Kruszwicy, skansenie w Sierpcu, muzeum kolei wąskotorowej... Wprawdzie sam jej nie organizowałem, byłem jedynie opiekunem, ale te właśnie miejsca udało nam się zobaczyć z dziećmi w różnym wieku i chyba dla nikogo nie było nudno :)


Bardzo dobry rejon, generalnie Szlak Piastowski - kawałek Wielkopolski i Kujawsko-Pomorskiego. Bardzo dużo ciekawych miejsc, zabytków, spora dawka wiedzy dla dzieci

agusiaA
Posty: 3
Rejestracja: 2018-12-19, 22:54
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: agusiaA » 2018-12-19, 23:09

Każdy powinien zwiedzić Szlak Piastowski, bo jest co :) Mój syn w tym roku miała taką okazję będąc na zielonej szkole w reklama , lokalizacja idealna. Mnóstwo przyrody, jeziora, na miejscu boiska sportowe, maty tatami, plaża i wodny sprzęt, ścianka do wspinaczki i mogłabym jeszcze dużo rzeczy wymienić. Młody jak i cała klasa wrócił uradowany tym wyjazdem. Wychowawczyni też chwaliła całą organizację i podejście organizatorów.

agneswi
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-19, 10:45
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: małopolskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: agneswi » 2019-03-19, 10:48

We wrześniu byłam z moją klasą na wycieczce w tym ośrodku reklama zarówno ja jak i cała moja klasa była bardzo zadowolona. Ładny i dobrze wyposażony ośrodek. Bardzo dobre jedzenie, miłą obsługa. Idealne miejsce jako baza wypadowa na zwiedzanie okolicy. Spokojnie można ich polecić

epilot
Posty: 119
Rejestracja: 2010-08-18, 13:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: epilot » 2019-03-19, 23:05

Beskid Sądecki z bardzo dogodnym dojazdem środkami komunikacji publicznej.

gargul333
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-27, 16:55
Kto: student
Przedmiot: Matematyka, Geografia, Technika, ...
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: gargul333 » 2019-12-11, 10:06

My ostatnio zorganizowaliśmy wyjazd na dwa dni w Bieszczady. Wzięliśmy naszych podopiecznych na takie atrakcje jak jazda konna, quady oraz spływ kajakowy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni po wycieczce i mam nadzieję, że na wiosnę będziemy mogli to również powtórzyć. Jeśli możecie zorganizować swoim dzieciom takie wyjazdy, to zdecydowanie polecam ten kierunek. Dodatkowo warto wybrać jakiś sprawdzony reklama, który zagwarantuje WiFi, bezpłatny parking oraz plac zabaw dla dzieci.

Łosoś
Posty: 613
Rejestracja: 2013-10-05, 10:17
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: łódzkie

Re: wycieczki - gdzie?

Postautor: Łosoś » 2019-12-27, 17:09

Odpowiedzialność, jaką bierze na siebie nauczyciel podczas wycieczki, jest ogromna i w razie wypadków brzemienna w konsekwencje. Za dodatkowe godziny pracy nie ma zapłaty. Wracasz wyczerpany , a dyrektor nawet jednego dnia wolnego ci nie da, choćbyś następnego dnia miał iść do pracy. LUDZIE, PO CO SIĘ TAK POŚWIĘCACIE? Myślcie, że ktoś was doceni? :jupi:
NIGDY WIĘCEJ.


Wróć do „Szkolna codzienność”

cron