Jak się pisze KROWA?

oj... każdemu sie zdarzają... nawet na lekcji wizytowanej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Jak się pisze KROWA?

Postautor: dushka » 2006-08-19, 20:26

Pierwsza klasa szkoły podstawowej, integracyjna. Dzieci piszą tekst tzw. "z pamięci" - zdanie napisane na tablicy, analizowane, po czym zmazywane - trzeba napisać je samodzielnie w zeszycie. Jeden chłopiec z grupy integracyjnej ze względu na spore trudności w nauce miał napisać z pamieci pojedyncze słowa. Trafiło mu się m.in. słowo KROWA. Zanalizowałam je z nim, zmazałam, poleciłam je napisać. Za chwilę sprawdzam, a w zeszycie zamiast podanego słowa...ku&%&*%. Proszę sobie wyobrazić moje i koleżanki zaskoczenie (klasa integracyjna=2 panie) :) Z trudem zachowawszy powagę pokazałam zeszyt kolezance, która dziwnie pokasłując zaczeła gwałtownie szukać czegoś w biurku :lol: No cóż, jesteśmy tylko ludźmi, prawda?
Po fakcie poprawiłam oczywiście bąd, choć...nie wyjaśniłam dziecku dokładnie, co napisało - po co ma zapamietywać takie słowa ;)

Wenus
Posty: 23
Rejestracja: 2006-05-12, 21:45

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: Wenus » 2006-08-20, 13:39

hihi.. nieźle.. :lol:

PS. No w końcu jakaś wpadka na tej stronie. Już myślałam, że nikomu się nie zdarzyło :wink:

Pozdrawiam.

Onak
Posty: 46
Rejestracja: 2007-02-17, 17:32

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: Onak » 2007-02-26, 12:13

A ja na początku lekcji, rozdałam testy, wyjaśniłam co na czym polega, objaśniłam zadania, po czym ostrzegłam, że jak mi ktoś będzie rozmawiał albo odwracał się to obniżam "spodnie" .. zamiast stopnie... przejęzyczenie, ale dzieciary zdębiały. Po czym jeden spytał przytomny: Ale czyje proszę Pani? Swoje czy Nasze? :lol: :lol: :lol: :lol: Myślałam, że padnę. :grin:

Awatar użytkownika
Nosferata
Posty: 257
Rejestracja: 2006-02-23, 19:33
Przedmiot: Inne

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: Nosferata » 2007-02-27, 08:45

wczoraj ..lekcja w klasie VI - mieszkaniach na przestrzenie wieków....

grupa relizuje scenkę (wczesniej przygotwoaną )

i nagle ..uczen opowda o ...sposbach mycia naczyń w LEWOZMYWAKU


scenka z przerwy..rozbroiła mnie ...

dyżuruje

uczen pyta : dostała pani kiedyś tak z bilska szyszką w oko ...

ja : nie ,a co sie stalo ?

uczen :a nic tak tylko pytami ..i pobiegl dalej :)

Onak
Posty: 46
Rejestracja: 2007-02-17, 17:32

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: Onak » 2007-02-27, 10:44

Nosferata pisze:
scenka z przerwy..rozbroiła mnie ...

dyżuruje

uczen pyta : dostała pani kiedyś tak z bilska szyszką w oko ...

ja : nie ,a co sie stalo ?

uczen :a nic tak tylko pytami ..i pobiegl dalej :)


He he he, matko.. spodziewaj się szyszki fruwającej.. he he he... :wink: :wink:

Lisner
Posty: 7
Rejestracja: 2007-07-05, 23:42

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: Lisner » 2007-07-06, 12:53

Ja miałam gorszą sytuację: Dyżurowałam jak zwykle na ostatnim piętrze, gdzie zazwyczaj w męskiej toalecie jest palarnia. Wchodzę zwabiona dymem i mówię: No, no Panowie! Na co chłopiec będący w trakcie oddawania się czynnościom fizjologicznym zmienił rotację strumienia, tak że ściana nadawała się do gruntownego czyszczenia. Dobrze, że nie ucierpiał kolega stojący obok. ;-)

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: chiczi » 2007-07-06, 19:08

Lisner pisze:Dobrze, że nie ucierpiał kolega stojący obok.

Albo co byłoby za pewne mniej ciekawe, Ty :lol: :mrgreen: Lisner

lama1980
Posty: 11
Rejestracja: 2016-08-10, 07:40
Kto: uczeń
Przedmiot: Fizyka, Technika
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: lama1980 » 2018-05-08, 10:12

Ja byłem kiedyś podczas swojego dyżuru w toalecie dla chłopców, i na pisuarze siedział chłopak, jak zapytałem co robi odpowiedział tylko, że wszystkie toalety były zajęte. Uśmiałem się.

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Jak się pisze KROWA?

Postautor: tomeh » 2023-11-13, 11:52

To nie był taki duży zawijas. Pomieszały się szyszki liter i litery. Pewnie widział wiele razy słowo lub słyszał i tak wyszło

U mnie było kiedyś coś takiego, że sprawdzałem zeszyt ucznia co chciał zaliczenie z przedmiotu że choć notuje i jest na lekcjach. Nie widzę problemów bo nigdy nie przeszkadzał. Sprawdzam zeszyt a tam wszędzie rysunki długopisem w nich sexu na każdy sposób. Między kartkami, na marginesach i okładkach :-D Dzieciak lubił rysować sobie takie akty i całkiem nieźle mu to szło a nie jakieś kulfony.

Nie mogłem przestać się śmiać a on czerwony jak burak. To już student to tam mniejsza, ale sytuacja komiczna.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.


Wróć do „Nasze wpadki”