Usunięcie konta i tematów z forum

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

konto usunięte

Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: konto usunięte » 2013-12-17, 07:05

Bardzo chciałabym usunąć konto i tematy z forum. Jak to zrobić? nie mogę wysłać wiadomości do administratorów.

Art.3.9.UoSO
Posty: 661
Rejestracja: 2009-09-13, 23:19
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: Art.3.9.UoSO » 2013-12-17, 17:25

po co chcesz usuwać konto i tematy. Treści mogą być baaardzo pouczające dla innych.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: malgala » 2013-12-17, 17:49

zuzia88, nie widzę takiej potrzeby.
I bardzo dobrze, że pytasz.
A że niektórym te pytania wydają się naiwne?
Trudno.
Przecież dopiero stawiasz pierwsze kroki w zawodzie.
Pytasz, bo masz wątpliwości. I dobrze.

konto usunięte

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: konto usunięte » 2013-12-20, 18:44

Mimo wszystko bardzo proszę o usunięcie konta, wszystkich moich tematów i wpisów.

Cytryn
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-11-09, 12:20

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: Cytryn » 2013-12-31, 10:23

Mam tę samą prośbę. Chciałabym usunąć moje wpisy i konto. Będę wdzięczna, jeśli Administratorzy strony zechcą mi pomóc.

koma
Posty: 2551
Rejestracja: 2007-11-17, 00:26

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: koma » 2013-12-31, 10:35

Dlaczego, Cytryn, odchodzisz?

Czy to, że wielu z nas jest innego zdania w kwestii gender w jakikolwiek sposób Cię obraża?

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: haLayla » 2013-12-31, 13:40

Wpisów chyba nie można usunąć. A nawet jeśli można, to moim zdaniem nie powinno się tego robić. Cytryn napisała ponad 1 200 postów w wielu dyskusjach i teraz te dyskusje będą po prostu bez sensu i nie będzie można śledzić ich przebiegu.
<3

Cytryn
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-11-09, 12:20

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: Cytryn » 2013-12-31, 13:55

Jestem zmęczona, Koma. Chcę rozmawiać z tymi, którzy kochają Jezusa, mam dość rozmawiania z ludźmi, którzy Boga odrzucają. I tak się nie zrozumiemy. Nie ma ważniejszej rzeczy od zbawienia. A to mozna otrzymać z łaski, przez wiarę w Jezusa- że jest Bogiem i Panem, i zmarł za nasze grzechy. Ale do tego trzeba przyznać, że jest się grzesznym i nic nie wartym. A na to ludzka pycha nie pozwala. I tak ludzie mają ratunek przed oczami, ale nie chcą zobaczyć zagrożenia. To coś jak za czasów Noego- Bóg kazał mu budować arkę. A ludzie nawet deszczu na oczy wtedy nie widzieli, bo deszcz wtedy nie padał. I śmiali się z niego. Szydzili. I wszyscy...zginęli. Teraz też się śmieją. Żyją jak chcą, po swojemu. A potem umierają i jest za późno. Tematy gender i inne...to wszystko to tylko pochodna bezbożnego życia, nic więcej. Nie ma sensu rozmawiać z kimś, kto jest "po drugiej stronie"- ale nie w sensie, że jest gorszy czy coś, nie. Ja przecież nie lepsza...Ale jeśli nie przekroczą tej granicy, jeśli nie uznają w Jezusie Boga, nie uwierzą, nie skruszeją przed Bogiem, nie klękną...( ale nie że jakieś zwyczaje i rytuały będą przestrzegać, to nie ma znaczenia...to , co się dzieje w sercu ma znaczenie)...to pójdą na wieczne zatracenie. I widzisz, Ty w tym momencie się obrazisz i powiesz "a co ty mnie będziesz straszyć"...A przecież to nie ja, to Bóg w swoim Słowie tak mówi :( Tyle, że nikt się Słowem Bożym nie przejmuje. Nie bierze tego poważnie. Tak , jak ludzie za czasów Noego, którzy śmiali się z tego, że on kilkadziesiąt lat tę arkę buduje. Kto dzisiaj myśli o Bogu???O zbawieniu? O tym, co się z nim stanie po śmierci...?
I teraz dyskusje...dyskusje z kimś, kto ma inny punkt odniesienia, inny system wartości, inny światopogląd...Nie ma sensu. Nie ma znaczenia. Świat i tak pójdzie w swoim kierunku. Tyle zyskam, że pod moim adresem posypią się drwiny, kpiny, śmiech, może jakieś absurdalne oskarżenia o nienawiść do ludzi(?), o zacofanie i "sredniowieczne poglądy"(i to słyszałam)...Po co?

Jestem zmęczona wyobcowaniem, niezrozumieniem, jestem po prostu...nie z tego świata, Koma. Ale życzę Wam jak najlepiej, abyście nawrócili się do Boga żywego. Abyście uwierzyli w Jezusa. Abyście byli zdrowi, szczęśliwi i zbawieni. Ale na siłę..nikogo nie da się nawrócić, ani nikomu na siłę prawdy nie da się wcisnąć. Macie "swoją prawdę"- i uważacie, że każdy może mieć "swoją". OK. Wiara nie jest sprawą wszystkich. Bóg nie do każdego serca przemówi. Bo nie ma co ukrywać, wszystkie moje poglądy, argumenty mają swoje źródło w mojej wierze, w tym, że moim Panem jest Jezus i Jego słucham, a nie ludzi. A ludzie tego nie lubią. Bo wolą po swojemu.

Więc proszę o usunięcie moich wpisów. O dyskusje nie martwiłabym się. I bez moich wpisów będzie wiadomo, o co chodzi, poza tym- kto do tego wraca? Będą nowe tematy, nowe rozmowy...Nie chcę już pisać na żadnych takich forach, to bez sensu jest.

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok. To mój ostatni wpis na tym forum i proszę jeszcze raz o usunięcie wpisów( jeśli to możliwe) i konta.

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: linczerka » 2013-12-31, 13:57

Cytryn
konto niby można usunąć (ja nie mam takich możliwości)
wpisów już nie bardzo, szwankuje opcja usuń
przenosić to do kosza, by tam zmarło śmiercią naturalną, to dla nas robota na kilka dni - aktywnym jesteś użytkownikiem (litości!)
poza tym haLayla słusznie prawi, musiałaby być zgoda wszystkich dyskutantów, by tematy w kosz dać, zaś Twoje pojedyncze posty wypaczą obraz dyskusji
Najlepiej zostań z nami
I to nie z przyczyn technicznych :D
Jak widzisz, sporo osób śledzi dyskurs w różnych tematach, dobrze jest znać różne stanowiska
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: iluka » 2013-12-31, 14:09

Cytryn, zostań z nami. Przecież oprócz rozmów o Bogu możemy poruszać inne tematy, konsultować się, radzić, wysłuchać. Zyskać nowe spojrzenie na znane i nieznane sprawy. Różnice powinny świat ubarwiać, a nie dzielić izolująco. Podziwiam Cię za konsekwencję w trwaniu przy swoim i za cierpliwość w tłumaczeniu. Choć nie we wszystkim się z Tobą zgadzam, rozumiem Twoje pobudki i intencje. Odpocznij, przemyśl i nie odchodź z forum. Proszę.
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: malgala » 2013-12-31, 14:30

Cytryn, zostań z nami.
Masz swoje poglądy, swoje zdanie.
Każdy z nas ma swoje własne, ale to nie powód żeby się od siebie odsuwać.
Jest tyle innych spraw, tyle różnych problemów, które nie muszą nas dzielić, a przeciwnie, mogą łączyć.
Konto zawsze usunąć można, ale co do wpisów, to już poprzedniczki napisały. Nie ma takiej możliwości. Trzeba by było każdy wątek, w którym się wypowiadałaś prześledzić od początku i przy każdym Twoim wpisie temat dzielić i posty przenosić do kosza.
To jest robota nie na kilka, ale na kilkadziesiąt dni i wątek straci wtedy sens.
Zostań i niech ten nadchodzący rok pozwoli Ci spojrzeć z pewnym optymizmem na świat i ludzi.

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 347
Rejestracja: 2011-09-24, 20:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: geografia, przyroda, wychowanie fizyczne
Lokalizacja: Kraków

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: sharkinator » 2013-12-31, 14:42

Byłaby wielka szkoda gdybyś odeszła. Zawsze możesz ignorować dyskusje na tego typu tematy. Jesteś doświadczonym użytkownikiem i nauczycielem, więc zostań proszę!

koma
Posty: 2551
Rejestracja: 2007-11-17, 00:26

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: koma » 2013-12-31, 15:49

Cytryn, masz swój światopogląd i swoją wiarę - inni też mają.
Ja Ciebie nie staram się przekonać o słuszności moich przekonań - Ty też tego nie rób.
Nie piszę, że jesteś gorsza/głupsza/...dlatego tylko, że masz swoją, dość rzadką wersję religię.
Uwierzyłaś w Biblie - o.k. Kieruj się nią, ale pozwól innym myśleć o życiu i zbawieniu na swój sposób.
Tymczasem Ty się obraziłaś, że nas nie przekonałaś, więc nie ma o czym gadać.

Wśród tu piszących jest bardzo wielu katolików, którzy czytają, w jaki sposób wyrażasz sie o wierze katolickiej. Zwróć uwagę, że nikt Cię za to nie pogonił...nie powiedział "Hola, Cytryn, obrażasz mnie i moje uczucia religijne".
A mógł też?? Mógł...
Popatrz dalej swojego nosa...

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: vuem » 2013-12-31, 17:21

Dobra decyzja Cytrynku,
Jeśli nie zrobisz tego czym prędzej wpadniesz w totalną depresję. Twój umysł i organizm nie jest w stanie znieść odmienności we wszelkiej postaci. Męczy Cię to.
Odizoluj się od świata totalnie.
Zdrowia życzę w Nowym Roku:)

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Usunięcie konta i tematów z forum

Postautor: edzia » 2013-12-31, 21:57

Vuem, mooocne słowa. :(


Wróć do „Uwagi o forum”

cron