Dla kogo forum?

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
agama18
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-11, 17:35

Re: Dla kogo forum?

Postautor: agama18 » 2008-01-11, 15:41

Z tymi podpisami to widzę, że Ci się nudzi i dałam się nabrać.

Awatar użytkownika
kasika
Posty: 311
Rejestracja: 2007-07-27, 17:01

Re: Dla kogo forum?

Postautor: kasika » 2008-01-11, 15:44

Pytanie było Dla kogo to forum ? Na pewno nie dla ciebie uczenityle!!
To tyle już więcej cię nie "karmię"

uczenityle
Posty: 54
Rejestracja: 2008-01-09, 14:21
Kto: student
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Dla kogo forum?

Postautor: uczenityle » 2008-01-11, 15:54

agama18 pisze:Z tymi podpisami to widzę, że Ci się nudzi i dałam się nabrać.

Bynajmniej nie dała się Pani nabrać dlatego, że mi się nudzi. Sądze, że jest inna przyczyna -.-.
kasika pisze:Pytanie było Dla kogo to forum ? Na pewno nie dla ciebie uczenityle!!
To tyle już więcej cię nie "karmię"

Dziękuje. Bardzo dobrze, że Pani o tym nie decyduje.
Co do karmienia, to żylaste to Pani żarcie jakieś.

Ja również was już nie karmie. Am, am, am, am.....

Awatar użytkownika
mihauu
Posty: 132
Rejestracja: 2006-03-27, 20:29

Re: Dla kogo forum?

Postautor: mihauu » 2008-01-11, 17:10

uczenityle, koledze już podziękujemy.

Na marginesie dobry podpis :)

Awatar użytkownika
Jolcik
Posty: 68
Rejestracja: 2007-12-07, 14:01

Re: Dla kogo forum?

Postautor: Jolcik » 2008-01-11, 17:27

Lubiłam tu zaglądać, ale te szczeniackie zachowania niektórych forumowiczów bardzo mnie zniechęcają. Po co mam zaglądać tam, gdzie wypowiadają się osoby, z którymi nie chcę rozmawiać i czytać głupoty na swój temat. Przeczekam aż będą tu wypowiedzi nauczycieli i mądrej młodzieży.
Pozdrawiam - Jola

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Dla kogo forum?

Postautor: chiczi » 2008-01-11, 18:12

mihauu pisze:Na marginesie dobry podpis


Tak, super, mi do śmiechu wcale nie jest :evil: :evil: :evil:
Ale z drugiej strony, czym (kim :?: ) ja się przejmuję :wink: , przedszkolakiem z problemami :wink: :?:

Awatar użytkownika
kasika
Posty: 311
Rejestracja: 2007-07-27, 17:01

Re: Dla kogo forum?

Postautor: kasika » 2008-01-11, 18:36

Moze zrobimy referendum kto chce go wyrzucić ?? bo takie forum jak Jolcik napisał nie ma sensu...

Awatar użytkownika
Ingeborga
Posty: 1591
Rejestracja: 2007-10-16, 20:32

Re: Dla kogo forum?

Postautor: Ingeborga » 2008-01-11, 18:48

Przecież już jest zablokowany...
...

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Dla kogo forum?

Postautor: malgala » 2008-01-11, 18:51

I to nie tylko możliwość pisania ale również wejścia na forum.

walllly
Posty: 30
Rejestracja: 2007-10-09, 16:17

Re: Dla kogo forum?

Postautor: walllly » 2008-01-11, 18:57

W zasadzie to żadna blokada... Nawet jesli zablokujecie IP to przy niewielkim wysiłku da sie ominąć ale myslę ze mu sie już znudzi choć miejscami pisał bardzo sensownie
''Chcąc zdobywać wiedzę trzeba być naiwnym jak dziecko''

Jestem Młodym Polakiem!
Nie Kradnę Samochodów I Nie Jestem Pijakiem.

Boguś
Posty: 278
Rejestracja: 2007-09-12, 19:27

Re: Dla kogo forum?

Postautor: Boguś » 2008-01-11, 20:20

Zakładając ten temat miałem właśnie na myśli to, aby uniknąc takich sytuacji które miały przed chwilą miejsce.
Rejestrując się na tym forum mialem nadzieję, rozmawiać , wymieniać doświadczenie z ludzmi którzy są przedstawicielami tego samego fachu. Nie mówię , ze uczniowie nie są partnermi do rozmów, są owszem ale nie na tematy które dotyczą nas - nauczycieli.

W internecie istnieją fora lekarzy, które są wyłącznie dla lekarzy i na których prowadzi sie profesjonalne rozmowy a nie różnego typu pyskówki.

Oczywiście jest to moje zdanie i nie oczekuję , aby wszyscy je podzielali.

Awatar użytkownika
kasika
Posty: 311
Rejestracja: 2007-07-27, 17:01

Re: Dla kogo forum?

Postautor: kasika » 2008-01-11, 20:27

Uff odetchnęłam To że nie zawsze chcemy rozmawiać z uczniami nie znaczy że nie interesuje nas zdanie uczniów tylko to że nie w każdej dyskusji mogą brać udział z prostej przyczyny brakuje im doświadczenia nie mogą ( z racji wieku) brać udziału w dyskusjach merytorycznych. Wszystko przez to się rozmywa.

Awatar użytkownika
Jolcik
Posty: 68
Rejestracja: 2007-12-07, 14:01

Re: Dla kogo forum?

Postautor: Jolcik » 2008-01-11, 22:35

kasika pisze:Moze zrobimy referendum kto chce go wyrzucić ?? bo takie forum jak Jolcik napisał nie ma sensu...

Byłam wzburzona - już mi przeszło i jestem ponad tymi bzdurami, które wypisywał ten młokos.
Pozdrawiam - Jola

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: Dla kogo forum?

Postautor: dushka » 2008-01-11, 22:43

Boguś pisze:Zakładając ten temat miałem właśnie na myśli to, aby uniknąc takich sytuacji które miały przed chwilą miejsce.
Rejestrując się na tym forum mialem nadzieję, rozmawiać , wymieniać doświadczenie z ludzmi którzy są przedstawicielami tego samego fachu. Nie mówię , ze uczniowie nie są partnermi do rozmów, są owszem ale nie na tematy które dotyczą nas - nauczycieli.

W internecie istnieją fora lekarzy, które są wyłącznie dla lekarzy i na których prowadzi sie profesjonalne rozmowy a nie różnego typu pyskówki.

Oczywiście jest to moje zdanie i nie oczekuję , aby wszyscy je podzielali.


Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Awatar użytkownika
Jolly Roger
Posty: 1650
Rejestracja: 2007-12-15, 18:34

Re: Dla kogo forum?

Postautor: Jolly Roger » 2008-01-13, 11:20

Nie miałem zbytnio czasu by siedzieć na forum, więc przegapiłem moment gdy zbanowano dwóch użytkowników. Uczniów. Nie znalazłem śladu, który by uprawniał do takich represji poza zarzutami, ze to uczniowie i nie trzymają poziomu. Możliwe, że przekroczyli pewne normy i zostało to wycięte razem z nimi. Jednak z tego co zostało na forum odnoszę wrażenie, że niektórzy użytkownicy są przewrażliwieni i zupełnie mylnie próbują budować swoja pozycję. Nie mając zbyt wiele czasu wyraziłem swój mały protest wstawieniem starego triku z tagiem ju. Jak widać w temacie "AKCJA nauczycieli" niewiedza nauczycieli jest połączona z oftopikowymi wpisami rozwalającymi tematy, a przez to forum.
Jak ktoś ma coś do mnie niech pisze na priva, bo zaśmieca się kolejne topiki.

Ciekawostka jest też, że w grupie gardłujących za porządkiem na forum sa osoby, które same zasmiecają forum. Z jeszcze większym zdziwieniem zobaczyłem, że dyskusji na wysokim poziomie domagają się użytkownicy, którzy ostatnio poza wpisami na pogaduszkach nic nie wniosły na forum.
Uczniowie usunięci inicjowali dyskusje. Prowadzili je tak jak umieli. czasem nieporadnie, często zbyt emocjonalnie, ale prowokowali do rozmowy. Poza drobiazgami nie przekraczali netykiety. Spotkali sie z odpowiedziami ad personam, płaczem użytkowników, którym w niesmak było, że forum nie jest zamkniętym gettem gdzie będziemy sie poklepywać po pleckach i cmokać nad tym jak jesteśmy nowatorscy w pracy. Mam pretensje do tych użalających się, którzy zupełnie nie podjęli próby rozmowy, bo status ucznia dyskwalifikował oponenta.
Chwała miwuesowi i renati, że nie boją się stanąć przed uczniem.
Pytanie do administracji, czemu ma słuzyć to forum. Wymiana informacji miedzy nauczycielami o paragrafach i tytułach książek czy szerszym polem dyskusji jak ma wyglądać polska szkoła?
Jeśli to drugie to bez konfliktu się nie obędzie, a wręcz jest wskazany, bo tylko konflikt rodzi postęp. Inaczej będziemy stać w miejscu i udawać, że jest dobrze, a nie jest.
Ostatnio zmieniony 2008-01-13, 11:27 przez Jolly Roger, łącznie zmieniany 1 raz.
We gonna ride the sea,
we pray to the wind and the glory
That's why we are raging wild and free


Wróć do „Uwagi o forum”