Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: Misiek1 » 2008-01-06, 16:30

i autorytarnego kierowania dyskusją:

"Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 811"

Nie miałem tylu postów!

Usunąć posty, które wskazują na stronniczość moderatorów - to dopiero metoda. Że nie wspomnę o ostrzeżeniu. Za co? Za nieprawomyślność. Ech, a miwues...? kto był na bieżąco ten wie.

Wyrazy współczucia dla moralności administratorów.
Spuścić ucznia z łańcucha!

relicher
Posty: 744
Rejestracja: 2007-12-10, 17:37

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: relicher » 2008-01-06, 16:34

A co ty uczepiłeś się tak miweusa daj mu wreszcie spokój :!: , i tak twoje posty nie dadzą skutku ( tak jak poprzednie), to po co je piszesz?
Bo taki jest człowiek, jakie myśli w jego sercu.

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: renati23 » 2008-01-06, 17:20

Misiek1, czytaj ze zrozumieniem :roll:
1) posty przez ciebie nie przeczytane widzisz przez ich oznaczenie - poszukaj znaczka (kolor pomarańczowy) to pomaga użytkownikowi forum odróżnić posty nieprzeczytane od przeczytanych
2) jeżeli od twojej ostatniej wizyty liczba tych postów przekroczy 1000 to automatycznie znika oznaczenie że są przez ciebie nieprzeczytane - jednak to nie znaczy że znikają
3) w ten sposób posty napisane przez użytkowników wcześniej niż 3 dni wstecz są oznaczone automatycznie jako przeczytane
4)
Misiek1 pisze:Nie miałem tylu postów!
przecież to nie twoje posty zostały usunięte - obecnie masz 34 to w jaki sposób mielibyśmy usunąć ci aż 1000 postów
Misiek1 pisze:Usunąć posty, które wskazują na stronniczość moderatorów

najlepiej " o wszystko oskarżyć moderatorów - jest mi przykro że jesteś taki zgorzkniały, i "wpuszczasz jad" na forum - teraz ja czuję się urażona
5)
Misiek1 pisze:Że nie wspomnę o ostrzeżeniu. Za co? Za nieprawomyślność.
-wg mnie za twój język wypowiedzi należały ci się ostrzeżenia - możesz wyrażać swoje poglądy jednak w kulturalny sposób oraz szanując poglądy innych
6)
Misiek1 pisze:Wyrazy współczucia dla moralności administratorów.
teraz mnie obrażasz podważając moją moralność

Awatar użytkownika
agat007
Posty: 233
Rejestracja: 2007-06-16, 20:32

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: agat007 » 2008-01-06, 17:49

Misiek1, smrodzisz :/ strasznie trujesz :F

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: chiczi » 2008-01-06, 17:54

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :? :? :?

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: Misiek1 » 2008-01-06, 20:19

Faktem jest że moje posty zwracające uwagę na bezpośrednie obrażanie mnie przez miwuesa zostały usunięte z forum w temacie "Wygląd nauczyciela"

Stale poruszam ten temat bo mam zasady - domagam się równego traktowania użytkowników forum - a sprawa nie została rozwiązana tylko wyciszona. Mnie też się ucisza.

Brzydko to wygląda (jakbym "smrodził" ;) ) bo ruszam sprawę, która trąci.

Cały czas piszę o faktach, jeśli kogoś to obraża, to trudno. Ktoś z naprawdę czystym sumieniem nie będzie tego brał do siebie.

[ Dodano: 6 Styczeń 2008, 19:39 ]
chiczi pisze:Czytanie ze zrozumieniem się kłania :? :? :?


Ech chiczi, zakamuflowaną agresja słowną się kłaniasz :?
Spuścić ucznia z łańcucha!

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: renati23 » 2008-01-06, 20:58

Misiek1 pisze:Cały czas piszę o faktach, jeśli kogoś to obraża, to trudno.

O FAKTACH :( Przeczytaj pierszy post zakładający ten wątek :?
Misiek1 pisze: jeśli kogoś to obraża, to trudno.

wcześniej jak ty poczyłeś się uradzony domagałeś się strasznie GŁOŚNO przeprosin a teraz piszesz coś takiego :shock:
Misiek1 pisze:Ech chiczi, zakamuflowaną agresja słowną się kłaniasz

i wszędzie widzisz agresję tylko ty jesteś taki prawy, obiektywny i pokrzywdzony :?

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: chiczi » 2008-01-06, 21:15

Misiek1 pisze:Ech chiczi, zakamuflowaną agresja słowną się kłaniasz


To nie agresja, to stwierdzenie faktu.....
Kryczysz, że skasowano Twoje posty, ale tak za bardzo to nawet chyba nie wiesz, jak funkcjonuje forum internetowe i co dzieje się z nowymi postami innych użytkowników, gdy przez jakiś czas nie odwiedzasz forum.

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: Misiek1 » 2008-01-07, 00:43

renati23 pisze:wcześniej jak ty poczyłeś się uradzony domagałeś się strasznie GŁOŚNO przeprosin a teraz piszesz coś takiego :shock:
Misiek1 pisze:Ech chiczi, zakamuflowaną agresja słowną się kłaniasz

i wszędzie widzisz agresję tylko ty jesteś taki prawy, obiektywny i pokrzywdzony :?


Nie widzę agresji wszędzie. Tam gdzie ją widzę pisze o tym. Staram się być prawy, nie mam możliwości być obiektywnym, czuję się pokrzywdzony nierównym traktowaniem.

Nie krzyczałem ni tym bardziej GŁOŚNO. Wtedy domagałem się przeprosin bo miwues obrażał mnie wprost i bezpośrednio. Zarzucając mi kłamstwo, niskie wykształcenie, infantylność, pisząc mi gdzie mam iść, że jestem chamem (chyba dlatego, że śmiałem spytać 47latki czy drażni ją dwodziestokilkulatka albo, że użyłem słowa przekwitanie :shock: ) itp. Lista była długa.

Teraz piszę "coś takiego", że moderatorzy są stronniczy.
Jeśli rzeczywiście to bezpodstawne (a rozumiem, że ze swojej pozycji nie możesz tego widzieć - to ta obiektywność/nieobiektywność :wink: ), to dlaczego podejmujesz ten wątek. To ogólny problem forum, sposobu zarządzania informacją, administrowania i kompetencji moralnych osób pełniących funkcje. Zaadresowane do pewnej grupy o rozmytej odpowiedzialności. Ale nie atak w osobę! No co Ty?

Jeżeli ktoś bierze to do siebie, to dobrze, o to chodzi. Ale dlaczego odbiera to jako obrazę, atak, a nie jako uwagę dotyczącą naszego forum, administrowania nim.

Teraz do ciała

Jesteście pewnie wszyscy super, uczniowie przepadają za wami, nie mogą doczekać się Waszych lekcji, koledzy zabiegają o wasze towarzystwo, macie udane życie rodzinne i towarzyskie, mnóstwo zalet, jesteście ładni, pełni talentów i przymiotów intelektualnych...
Nie obchodzi mnie to bo nie znam Was spoza forum.

Doświadczyłem nierówności w traktowaniu użytkowników tego miejsca (dla tego upomnienie, a dla tego nie, mimo, że zrobił gorzej) i to nie podoba mi się to. Nie mam prawa czuć frustracji z tego powodu?

[ Dodano: 6 Styczeń 2008, 23:49 ]
chiczi pisze:Kryczysz, że skasowano Twoje posty, ale tak za bardzo to nawet chyba nie wiesz, jak funkcjonuje forum internetowe i co dzieje się z nowymi postami innych użytkowników, gdy przez jakiś czas nie odwiedzasz forum.


Nie krzyczę, nawet w realu :) Rzeczywiście okazało się, że nie jestem biegły w czytaniu raportów technicznych forum. Chętnie się nauczę.

Natomiast jak funkcjonuje to forum to tak nawet chyba trochę wiem...

:rotfl:
Spuścić ucznia z łańcucha!

Awatar użytkownika
ejwa
Posty: 425
Rejestracja: 2007-08-27, 15:27

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: ejwa » 2008-01-07, 01:35

Misiek1 uważam, że renati23 słusznie poczuła się urażona. Piszesz o moralności administratorów , a przecież za tą nazwą kryją się konkretne osoby, a nie jakaś "rozmyta zbiorowość".

Zbulwersował Cię fakt, że zniknęły Ci z listy posty nieprzeczytane, [co jest akurat rzeczą normalną- każdemu użytkownikowi tak się dzieje, gdy dojdzie do 1000 postów nieprzeczytanych].
Odebrałeś to jako atak na swoją osobę zupełnie niesłusznie, a teraz nie potrafisz przyznać się do błędu, tylko kontynuujesz temat o tej wielkiej "nierówności" na tym forum.

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: Misiek1 » 2008-01-07, 01:47

Rzeczywiście okazało się, że nie jestem biegły w czytaniu raportów technicznych forum. Chętnie się nauczę.

Natomiast nierówność w traktowaniu użytkowników na tym forum jest (niekoniecznie wielka).
Spuścić ucznia z łańcucha!

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Kolejny przykład żenującej manipulacji informacją

Postautor: renati23 » 2008-01-07, 16:38

Misiek1 pisze:Jeśli rzeczywiście to bezpodstawne (a rozumiem, że ze swojej pozycji nie możesz tego widzieć - to ta obiektywność/nieobiektywność ), to dlaczego podejmujesz ten wątek.

Kiedy napisałeś pierwszy post w tym wątku to podjęłam się odpowiedzi aby pewne rzeczy wyjaśnić jedak jeśli ty tak podchodzisz do tematu to niestetu nie będę już próbować cokolwiek wyjaśniać.
KONIEC jakichkolwiek dyskusji z tobą.


Wróć do „Uwagi o forum”