reklamy

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: reklamy

Postautor: vuem » 2012-09-12, 06:42

Taki komunikat pojawia się nie tylko wtedy, gdy próbuje zainstalować się oprogramowanie szkodliwe, ale również nieznane antywirusowi lub w jego programie niezdefiniowane, po trzecie pochodzi z konkurencyjnej firmy.
Może w ten sposób antywirus dba o inne oprogramowanie, które adblockiem byłoby zablokowane?
Nie wiem.

Ja używam bez problemu. Jaki masz antywirus?

Spróbuj zainstalować inny dodatek z tej strony, np. do ściągania plików video i jeśli komunikat się nie pojawi, to z pewnością reklamy bronią się przed blokadą ;)


P.S. Co uszkodziłaś tym wirusem za co zapłaciłaś 400PLN, jeśli mogę spytać?

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: reklamy

Postautor: linczerka » 2012-09-12, 15:19

Z reklamami już ok. Teraz mam Avira AntiVir Personal.
vuem pisze:P.S. Co uszkodziłaś tym wirusem za co zapłaciłaś 400PLN, jeśli mogę spytać?

nie pamiętam nazwy, określono mianem "szpiedzy". Codziennie znikały mi pliki tekstowe i programy. Normalnie zżerało mi zawartość komputera.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: reklamy

Postautor: vuem » 2012-09-12, 18:37

Zakładam, że poza formatem coś jeszcze robili, bo na mój gust oznaczałoby to, że sami Cię nieco "obżarli" ;)

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: reklamy

Postautor: linczerka » 2012-09-12, 19:07

vuem pisze:sami Cię nieco "obżarli"

Nie obżarli. Zrobili porządek w czwartym czy piątym serwisie. Inne się poddały. Częściowo odzyskali utracone pliki.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: reklamy

Postautor: vuem » 2013-02-26, 20:21

Postuluję wprowadzenie zakazu - pod rygorem natychmiastowego bana - reklamy w postach/stopka, czy innych podpisach.

Linki do konkretnych firm mogą być publikowane tylko i wyłącznie przez userów o określonym stażu/liczbie opublikowanych postów.

Przecież te chamidła nieokrzesane rejestrujące się i piszące post "niestety nie mogę pomóc" tylko po to, by machnąć przed oczami nazwa firmy nie zasługują na kulturalne i przyjazne traktowanie.

Wypieprzać to w diabły, bo szlag trafia, gdy na 20 postów nieprzeczytanych 15 to barachło reklamujące nie wiadomo co.

Ja rozumiem, że to znak czasu, ale skoro skutecznie (no choćby w części) możemy bronic się przed zalewem spamu, niechcianych sms-ów, instalującego sie adware'u, śmieci w skrzynkach pocztowych i nagabujących reklamiarzy na ulicy, to czemu nie można tego zrobić tu? Po prostu zakaz wstępu i tolerancji dla bezczelnych reklamiarzy.

Pozdrawiam:)

P.S. Udzielenie nawet 2-3 banów w tygodniu to znacznie mniejszy wysiłek dla moderatorów niż wrzucanie postów do kosza lub i moderowanie ich dodając komentarz. :wink:

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: reklamy

Postautor: haLayla » 2013-02-26, 21:53

vuem pisze:Postuluję wprowadzenie zakazu - pod rygorem natychmiastowego bana - reklamy w postach/stopka, czy innych podpisach.

Linki do konkretnych firm mogą być publikowane tylko i wyłącznie przez userów o określonym stażu/liczbie opublikowanych postów.


Ja bym dał kryterium łączone. Siedem dni stażu i 15 merytorycznych postów. Przy czym pierwsze 15 postów podlega moderacji, potem, jeżeli nie będzie zastrzeżeń - promujemy do grupy użytkowników pełnoprawnych.

Do tego jeszcze dobrze by było wydzielić jakiś dział w rodzaju "tablica ogłoszeń", najlepiej na stronie głównej tuż nad koszem, gdzie użytkownicy, którzy zaliczą okres próbny, mogą opublikować reklamę o dowolnej treści.

vuem pisze:Przecież te chamidła nieokrzesane rejestrujące się i piszące post "niestety nie mogę pomóc" tylko po to, by machnąć przed oczami nazwa firmy nie zasługują na kulturalne i przyjazne traktowanie.


Mnie to w ogóle dziwi, bo jak dla mnie to jest przeciwskuteczne. Jeżeli ktoś, w ramach jakiegoś problemu typu "robiłem pierogi, ale mi się zrobiły grudki w cieście" napisze "polecam stolnicę X, jest tania i dębowa", to jeszcze pół biedy. Ale takie wrzucanie tego wszędzie raczej skutecznie zniechęca do korzystania z usług.

vuem pisze:Ja rozumiem, że to znak czasu, ale skoro skutecznie (no choćby w części) możemy bronic się przed zalewem spamu, niechcianych sms-ów, instalującego sie adware'u, śmieci w skrzynkach pocztowych i nagabujących reklamiarzy na ulicy, to czemu nie można tego zrobić tu? Po prostu zakaz wstępu i tolerancji dla bezczelnych reklamiarzy.


Po prostu niektórym się granice tolerancji szybciej przesuwają niż nam. Zwróć uwagę, że mało kogo drażnią już ulotkarze, grinpisy i insi poszukiwacze zaginionego targetu. To w sumie smutne.
<3

Lydia
Posty: 88
Rejestracja: 2011-11-06, 19:56
Lokalizacja: mazowieckie

Re: reklamy

Postautor: Lydia » 2013-02-26, 22:41

vuem pisze:Postuluję wprowadzenie zakazu - pod rygorem natychmiastowego bana - reklamy w postach/stopka, czy innych podpisach.

Popieram w 100%.
vuem pisze:Udzielenie nawet 2-3 banów w tygodniu to znacznie mniejszy wysiłek dla moderatorów niż wrzucanie postów do kosza lub i moderowanie ich dodając komentarz.

Tydzień bez bana - tygodniem straconym.
Moderatorze - trening czyni mistrza. :mrgreen:
Pozdrawiam,
mamuśka Lydia :D

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: reklamy

Postautor: haLayla » 2013-02-26, 22:55

Basso profondo pisze:
haLayla pisze:mało kogo drażnią już ulotkarze, grinpisy i insi poszukiwacze zaginionego targetu
A co sądzisz o sprzedawcach na stacjach benzynowych? ;)


To stacje benzynowe nadal istnieją? Myślałem, że teraz paliwo jest tylko dodatkiem do oferty gastronomicznej niektórych z lokali. To mi w sumie przypomniało pewien gag:

http://www.youtube.com/watch?v=ozo2yeBI0xE
<3

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: reklamy

Postautor: haLayla » 2013-02-26, 23:43

Kartę do zbierania punktów już mi zdążyli wcisnąć. A zauważyłeś, że rzadko używa się tam formy grzecznościowej? Zawsze bezosobowo. Ja ten problem rozwiązałem tak, że jeżdżę, aż się księgowy zaświeci i tankuję do pełna.

Ale to samo jest też w Empiku - zawsze są jakieś książki z rodzaju tych, co wykłada się w poczekalni u dentysty, jakaś czekolada i zabawki. Raz nawet w jednej drogerii zaproponowano mi w promocyjnej cenie prezerwatywy i podpaski. Wszędzie promocja goni promocję. Kup dwa w cenie żadnego, albo zgiń.
<3

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: reklamy

Postautor: vuem » 2013-02-27, 19:01

Ile ostrzeżeń musi dostać taka menda jak kozako, czy coś podobnego, by zostać kopem w dupsko zostać usuniętym?

Przecież ten idiota nie rozumie, że nic tu nie ugra, a będzie śmiecił i śmiecił.

To jest kretyn, który jakimś cudem dostał pracę albo po rocznym stażu w firmie klejącej billboardy założył własny smolbiznes, który z wykładów korespondencyjnych z marketingu zapamiętał jedynie cytat gwiazd szołbiznesu typu doda, że nie ważne, czy mówią dobrze, grunt, by mówili.

Czy każde otwarcie forum ma oznaczać, że z 20 nieprzeczytanych postów 15 to ocenzurowane chamskie reklamy tego wsioka?

Drogie moderatorki, przestańcie się cackać i wyrzućcie to gówno z forum.

Pozdrawiam niezmiernie cierpliwe nożycorękie panie:)

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: reklamy

Postautor: linczerka » 2013-02-27, 19:12

vuem, dostał bana. Uprzedzam na pw. Ostrzeżenia (malgali też) nie pomogły. A konta nie usunę, nie mam takiej możliwości. Innym też wysłałam ostrzeżenie na pw.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Lydia
Posty: 88
Rejestracja: 2011-11-06, 19:56
Lokalizacja: mazowieckie

Re: reklamy

Postautor: Lydia » 2013-02-27, 22:32

linczerka pisze:Innym też wysłałam ostrzeżenie na pw.

Ostrzeżenia na pw można wysyłać jak walentynki.
Są tacy, którzy pw od moderatorów celowo nie czytają!
Ban = brak możliwości logowania. Nie ma potrzeby usuwać konta.
Pozdrawiam,
mamuśka Lydia :D

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: reklamy

Postautor: linczerka » 2013-02-27, 22:39

Lydia pisze:Są tacy, którzy pw od moderatorów celowo nie czytają!

Ich problem. Po ostrzeżeniach banuję.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: reklamy

Postautor: vuem » 2013-02-27, 22:42

I słusznie.

Dobranoc:)

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: reklamy

Postautor: vuem » 2013-04-06, 19:49

Od 1 kwietnia zarejestrowało się na forum ok. 100 osób.

Ok. 80% (na oko) nie odwiedziło forum ani razu.

Z pozostałych może ze dwie napisały w jakimś wątku, ze 3 następne to studenci, zamieszczono ankiety, a pozostali wyprodukowali po jednym poście, oczywiście z linkiem ;)
Zakładam, że ta masa się "obudzi" ... właśnie po to, by ten link zamieścić ...


https://www.google.pl/search?q=praca+pi ... 76&bih=622


Wróć do „Uwagi o forum”