Działy forum

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

jarko
Posty: 219
Rejestracja: 2010-09-18, 22:13
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Informatyka, Historia
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Działy forum

Postautor: jarko » 2010-10-10, 18:54

podforum informatyków też brak :(

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Działy forum

Postautor: malgala » 2010-10-10, 20:29

sławka pisze:dlaczego nie uwzgledniono na forum nauczycieli bibliotekarzy

jarko pisze:podforum informatyków też brak

Uwagi słuszne.
Jak powstawały poszczególne działy, nie było jeszcze zbyt wielu użytkowników i zapotrzebowania na takie podfora nie było.
Ani ja, ani Renati nie mamy technicznych możliwości dodawania działów.
Trzeba poczekać na Igora.

sławka
Posty: 48
Rejestracja: 2009-09-11, 11:02
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Działy forum

Postautor: sławka » 2010-10-11, 12:55

Dziękuję za błyskawiczny oddźwięk. Jestem nauczycielem bibliotekarzem i odwiedzam strony edukacyjne, ale z przykrością stwierdzam, że niemal wszędzie jakoś jesteśmy pomijani. Pracuję w tym zawodzie nie za długo, ale słyszałam głosy , że jesteśmy traktowani jak nauczyciel II kategorii. Dziś mogę powiedzieć, że coś w tym jest z prawdy.

sławka
Posty: 48
Rejestracja: 2009-09-11, 11:02
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Działy forum

Postautor: sławka » 2010-10-12, 08:16

miwues pisze:Można też zadawać pytania w istniejących działach. :)


Tak też robię, ale mi chodzi o sam fakt, że w większości forów przewidziano np. świetlicę, a bibliotekarzy zapomniano. Poza tym , dydaktycy nie znają specyfiki pracy w bibliotece. Na szczęście nie jest tak źle z brakiem tego pod forum bo mamy swoja stronę i tam dyskutujemy, ale jak napisałam wcześniej chodziło mi o zasadę, że jak forum nauczycielskie to proszę ująć wszystkich (choćby świetlicę z biblioteką wspólnie bo mamy też podobne zadania).

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Działy forum

Postautor: edzia » 2010-10-12, 21:23

sławka pisze:z przykrością stwierdzam, że niemal wszędzie jakoś jesteśmy pomijani.
sławka pisze: ale mi chodzi o sam fakt, że w większości forów przewidziano np. świetlicę, a bibliotekarzy zapomniano.
Ale to nie jest jakieś oficjalne ministerialne, czy kuratoryjne forum, by mieć żal do kogokolwiek. Gdy forum powstawało, nie było potrzeby tworzenia tylu działów, ale skoro teraz jest już taka potrzeba, trzeba ją zgłosić i, jeśli jest uzasadniona, spełnić. :)

Podobnie, jak z działem Przedmioty przyrodnicze - chemicy mogliby się oburzać, że nie mają swojego oddzielnego podforum, a przecież specyfika ich pracy jest inna, niż na przykład fizyków. Germaniści pewnie chcieliby się oddzielić od anglistów, ekonomiści od elektroników... Tylko po co?

A potem taki germanista pyta o staż na awans zawodowy w swoim dziale, bo przecież... jest germanistą... ;)

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Działy forum

Postautor: haLayla » 2010-10-12, 23:17

Ale matematyka jest oddzielnie. I dobrze :D
<3


Wróć do „Uwagi o forum”