ostrzeżenia administratora

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: Misiek1 » 2007-12-30, 20:36

Ingeborga pisze:Misiek, dajże wreszcie spokój! Tak, poruszyłeś temat w "Wyglądzie nauczyciela" i został tam wyczerpany. Niepotrzebnie odnawiałeś go w "Sprawch forum" i w "Ostrzeżeniach". Nikt już nie odpowiada = nikt nie ma nic więcej do powiedzenia na ten temat! Czy to nie jasne?! I jeszcze dziwisz się, że jest wyrzucany do kosza... :roll:
I nikt tu nikim nie manipuluje :evil: . Ludzie wyrażają swoje poglądy, ale jeszcze nie było tu takiego, co by mielił jeden temat w kółko... :roll:
Chyba masz też dużo mądrego i dobrego do powiedzenia, jak każdy, więc dlaczego uparcie trzymasz się jednego tematu, na który w dodatku nikt nie chce odpowiadać?!


Udajesz, czy naprawdę nie rozumiesz?
1. Temat "Wyglądu nauczyciela" nie został wyczerpany - został zaśmiecony nagonką na mnie i rozgrzebywaniem marginalnych wątków moich wypowiedzi.
2. Temat "Nauczyciel z dredami" dodałem wczoraj o 17:00, dziś o 13:00 został wyrzucony. Na dzień przed sylwestrem nie wszyscy zaglądają na forum. Jeśli rzeczywiście pojawią sie ważniejsze tematy, naturalnym biegiem rzeczy temat nieodwiedzany i niekomentowany spadnie na dalszą pozycję. Wtedy powinno się go usunąć.
3. Jesteś w stanie wyrazić swoje poglądy względem tego, do czego masz dostęp. Jeśli temat jest wyrzucany do kosza, będziesz grzebać w koszu?
4. Biorę udział w dyskusjach na temat religii, etyki, wypalenia zawodowego, etosu zawodu nauczyciela... Próba wyjaśnienia kumoterstwa między wcześniej wymienionymi (w co zamieszana jest również moderatorka forum malgala) i niewyciągania konsekwencji wobec osób ogólnie agresywnych i nierzeczowych w tamtym temacie (miwues) komponuje sie dosyć dobrze i etyka i z etosem... :wink:

P.S.
Jak się okazało nie było problemu by zamiast wyrzucać temat "Nauczyciel z dredami" do kosza dołączyć wątki, które się w nim pojawiły do wcześniej zamkniętego tematu "Wygląd nauczyciela"
Można tez było sobie oszczędzić dawania mi ostrzeżenia z powodu, rozwijania/kontynuowania tematu, który malgala wcześniej uznała za zamknięty, a później okazał się otwarty.

Dlaczego miwues nie otrzymał ostrzeżenia z powodu swoich agresywnych wypowiedzi?
Spuścić ucznia z łańcucha!

Awatar użytkownika
Ingeborga
Posty: 1591
Rejestracja: 2007-10-16, 20:32

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: Ingeborga » 2007-12-30, 20:55

Misiek1 pisze:

Udajesz, czy naprawdę nie rozumiesz?
1. Temat "Wyglądu nauczyciela" nie został wyczerpany - został zaśmiecony nagonką na mnie i rozgrzebywaniem marginalnych wątków moich wypowiedzi.
2. Temat "Nauczyciel z dredami" dodałem wczoraj o 17:00, dziś o 13:00 został wyrzucony. Na dzień przed sylwestrem nie wszyscy zaglądają na forum. Jeśli rzeczywiście pojawią sie ważniejsze tematy, naturalnym biegiem rzeczy temat nieodwiedzany i niekomentowany spadnie na dalszą pozycję. Wtedy powinno się go usunąć.
3. Jesteś w stanie wyrazić swoje poglądy względem tego, do czego masz dostęp. Jeśli temat jest wyrzucany do kosza, będziesz grzebać w koszu?
4. Biorę udział w dyskusjach na temat religii, etyki, wypalenia zawodowego, etosu zawodu nauczyciela... Próba wyjaśnienia kumoterstwa między wcześniej wymienionymi (w co zamieszana jest również moderatorka forum malgala) i niewyciągania konsekwencji wobec osób ogólnie agresywnych i nierzeczowych w tamtym temacie (miwues) komponuje sie dosyć dobrze i etyka i z etosem... :wink:

P.S.
Jak się okazało nie było problemu by zamiast wyrzucać temat "Nauczyciel z dredami" do kosza dołączyć wątki, które się w nim pojawiły do wcześniej zamkniętego tematu "Wygląd nauczyciela"
Można tez było sobie oszczędzić dawania mi ostrzeżenia z powodu, rozwijania/kontynuowania tematu, który malgala wcześniej uznała za zamknięty, a później okazał się otwarty.

Dlaczego miwues nie otrzymał ostrzeżenia z powodu swoich agresywnych wypowiedzi?


OK, nie został wyczerpany - nikt nie miał nic do powiedzenia, rozumiesz? Niczego nie udaję i doskonale pojmuję! Czy lepiej nie jednak dać spokój? Na podstawie Twoich innych postów wywnioskowałam, że masz wiele ciekawego do powiedzenia, więc powtarzam: dlaczego uparcie trzymasz się jednego tematu, na który w dodatku nikt nie chce odpowiadać?! A ja odpowiedziałam, bo mnie troszkę poniosło... :oops: To Twoje uparte drążenie jednego tematu jest niewyobrażalne. :roll:
Uważam, że miwues nie dostał ostrzeżenia, bo na nie nie zasłużył w taki sposób, jak Ty. Przeprosił. A Tobie wciąż wszystkiego mało... :roll: Może pownien założyć osobny temat pt.: "Przeprosiny dla Miśka"?!

Ten temat również uważam za wyczerpany, nie ma sensu spamować forum i powielać wypowiedzi. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszam na PW. Chętnie podyskutuję. A tak "publicznie" to sprawa jest już wyczerpana i chyba wszystkim obrzydło to Twoje jątrzenie. A może zgłosisz się prywatnie do Adminów i Moderatorów, żeby czytali Twoje problemy? I nie mam zamiaru ciągnąć dalej tej bezcelowej dyskusji. Gdybym była Moderatorem, to zamknęłabym temat, ale i tak uważam go za zamknięty.
...

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: malgala » 2007-12-30, 20:56

Misiek1 pisze:Dlaczego miwues nie otrzymał ostrzeżenia z powodu swoich agresywnych wypowiedzi?

Z tego samego powodu, z którego nie otrzymałeś ostrzeżenia za swoje agresywne i pozbawione taktu wypowiedzi, chociaż niektórzy użytkownicy forum wyraźnie się tego domagali.
Misiek1 pisze:Biorę udział w dyskusjach na temat religii, etyki, wypalenia zawodowego, etosu zawodu nauczyciela... Próba wyjaśnienia kumoterstwa między wcześniej wymienionymi (w co zamieszana jest również moderatorka forum malgala) i niewyciągania konsekwencji wobec osób ogólnie agresywnych i nierzeczowych w tamtym temacie (miwues) komponuje sie dosyć dobrze i etyka i z etosem...

To już staje się nudne a z całą pewnością jest chore.

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: dushka » 2007-12-30, 21:00

Malgalo, obiektywnie rzecz biorąc (jako, iż pozostaję z boku konfliktu) w tej chwili również nie do końca w porządku jesteś, pisząc "to jest chore".

Spór zatoczył już taki duży okręg, że żadna z kilku stron nie jest bez winy.


Najsensowniejsze byłoby, by wszyscy po prostu "sie zamknęli" i nie gadali już nic na ten temat. Bo co co? Nikt tu nie wygra, a śmierdzi na forum coraz bardziej ;)

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: Misiek1 » 2007-12-30, 21:02

malgala pisze:Misiek, czy te wypowiedzi maję być przykrywką dla kompleksów, które chyba posiadasz. Chyba już wystarczająco namieszałeś. Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - mów. Jeżeli jednak masz zamiar powtarzać wciąż to samo, to może lepiej załóż sobie swoje własne forum.


Jeśli je mam, to chyba tak, mogłyby być przykrywką.
Naświetlanie nadużyć nazywasz mieszaniem. Dlaczego? Jeśli nadużycia jak - kumoterstwo, nierówne traktowanie użytkowników forum, słowna agresja, manipulacja za pomocą przemieszczania tematów do kosza, zamykania ich lub cięcia - będą się powtarzać, zamierzam wciąż ten temat powtarzać. Powtarzać, nagłaśniać, wyjaśniać, dopominać się odpowiedzi i wyciągania konsekwencji. Robienie tego na moim własnym forum nie polepszy funkcjonowania forum belfrownia.pl. Proszę, nie proponuj mi takich niedorzeczności. Nie życzę sobie również podobnych kpin.

[ Dodano: 30 Grudzień 2007, 20:12 ]
malgala pisze:
Misiek1 pisze:Dlaczego miwues nie otrzymał ostrzeżenia z powodu swoich agresywnych wypowiedzi?

Z tego samego powodu, z którego nie otrzymałeś ostrzeżenia za swoje agresywne i pozbawione taktu wypowiedzi, chociaż niektórzy użytkownicy forum wyraźnie się tego domagali.


Moje wypowiedzi nie były agresywne. "Potyczki słowne" - to dobry temat, cieszę się, ze go założyłaś, chętnie dowiem się czym dla Ciebie jest agresja. Co w moich wypowiedziach potraktowałaś jako agresję. :|
O użytkownikach, którzy się tego domagali też już pisałem : jolcik, nadia, miwues...
Huzia na Józia!

Jakby co przypomnę Ci robił miwues (który, słusznie, woli o sobie teraz nie przypominać choś forum odwiedza):

- ośmiesza i poniża, kierując na dokształcenie,
- w tym samym celu każe dorosnąć,
- podejrzewa i oskarża o fałszywą tożsamość,
- bezpodstawnie zarzuca kłamstwo,
- wyzywa od chamów,
- deprecjonuje treść wypowiedzi zwracając uwagę czytelników na marginalne wątki,
- tok rozumowania innego "forumowicza" nazywa wprost infantylnym,
- wyzywa od troli (cokolwiek to znaczy),
- zamiast udzielać wyjaśnień na niejasne wątki swoich wypowiedzi, nawiązuje dyskusje w personalnych i nie swoich sprawach
- w sumie: zachowuje się arogancko i obniża jakość forum
Spuścić ucznia z łańcucha!

Awatar użytkownika
Jolly Roger
Posty: 1650
Rejestracja: 2007-12-15, 18:34

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: Jolly Roger » 2007-12-30, 21:35

Misiek przestań sie mazać jak baba. jesteś w gościach więc nie pouczaj gospodarza jak ma w chałupie porządek trzymać. skoncz ta dziecinna krucjatę przeciw miwues.

Oczywiście, ze są równi i równiejsi. On jest od dawna bywalcem forum i pewnie już docenionym, ty wpadasz nieledwie wczoraj i już domagasz się by spijać miodek z twoich ust i rzucać czerwone dywany. Przesadziłeś chłopie z tymi gadkami o przekwitaniu to i wylano kubeł zimnej wody na rozgrzany łeb. Dostałeś sprytne przeprosiny wiec zamknij oko i od jutra zacznij nowy dzień. Z :mrgreen: uśmiechem.
We gonna ride the sea,
we pray to the wind and the glory
That's why we are raging wild and free

Awatar użytkownika
Misiek1
Posty: 39
Rejestracja: 2007-12-22, 02:47

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: Misiek1 » 2007-12-30, 21:42

O.K.

Tak zrobię.

Dzięki i pozdrawiam.

:wink:
Spuścić ucznia z łańcucha!

Awatar użytkownika
mihauu
Posty: 132
Rejestracja: 2006-03-27, 20:29

Re: ostrzeżenia administratora

Postautor: mihauu » 2008-01-11, 17:08

Z tego co wiem to Misiek1, przeprosił za swoje posty i obiecał poprawę :)


Temat zamykam


Wróć do „Uwagi o forum”

cron