Multibooki

czyli jak zaprzyjaźnić się ze swoim komputerem, którego nie można wyrzucić przez okno

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Kati_ki2
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-31, 20:03
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: pomorskie

Multibooki

Postautor: Kati_ki2 » 2012-10-28, 17:32

Czy istnieje możliwość zainstalowania wirusa razem z mltibookiem. Mam takie podejrzenie,ponieważ dwa komputery,na których zainstalowałam takie aplikacje, uległy poważnym uszkodzeniom.

Lydia
Posty: 88
Rejestracja: 2011-11-06, 19:56
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Multibooki

Postautor: Lydia » 2012-10-28, 17:51

Kati_ki2 pisze:Czy istnieje możliwość zainstalowania wirusa razem z mltibookiem. Mam takie podejrzenie,ponieważ dwa komputery,na których zainstalowałam takie aplikacje, uległy poważnym uszkodzeniom.

Co z programem antywirusowym?
Pozdrawiam,
mamuśka Lydia :D

Kati_ki2
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-31, 20:03
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: pomorskie

Re: Multibooki

Postautor: Kati_ki2 » 2012-10-28, 18:09

W klasie antywirus nie pokazywał żadnych problemów, natomiast w domu"avast" pokazywał informacje o możliwym wirusie. Jednak avast bardzo często, trochę na wyrost,ostrzega,dlatego w domu zbagatelizowałam, skoro w szkole poszło bez problemów.

kirlan
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-04, 19:47
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Multibooki

Postautor: kirlan » 2012-11-29, 12:44

To nie musi byc wirus!!
Wystarczy że jakiś program ,sterownik albo iny fragment "kodu" jest niechlujnie napisany , albo z założenia niekompatybilny i ... haczy, spowalnia, wywala, ze spaleniem kompa w ekstremalnych przypadkach (ale wtedy to raczej wirus)
"Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy" - sentencja japońska
"Mądry nauczyciel bardziej dba o postępy ucznia niż o postępy planu" - moja jej interpretacja
I love Wuttke ! - a to powinno być motto MEN


Wróć do „Rady i porady dotyczące codziennej eksploatacji komputera”

cron