nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
ugryz
Posty: 81
Rejestracja: 2007-10-17, 00:01

nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: ugryz » 2007-11-03, 15:03

no i widzicie, drogie panie, do czego wasze posty nie na temat doprowadzily? zamkneli nam watek i go usuneli, co uwazam za zle posuniecie. otrzymalem ostrzezenie za wulgaryzmy na forum (ciekawe gdzie...) itd. itp.
moderatorem forum jest dojrzala kobieta (tak, tak), ktorej chyba nie pasowaly niektore moje wypowiedzi :)

tak czy inaczej, laczmy sie i prowadzmy dalej dyskusje, ktora sie robila coraz to ciekawsza.

a. czy tytul mgr to wystarczajacy dowod na to, ze dana osoba dobrze uczy?
b. w jaki sposob jest prowadzona rekrutacja w szkolach publicznych?
c. czy jest szansa na tresciwa dyskusje na tym forum, a nie zarzucania mi, ze uwazam was za buraki?
d. dlaczego osoby na forum czuly sie obrazone moimi postami, skoro nic na nikogo nie powiedzialem?

no to ruszamy!
- Co ciekawego mozna robic w Opolu?
- Mozna jechac do Wroclawia

Awatar użytkownika
nadia
Posty: 612
Rejestracja: 2007-08-23, 18:50

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: nadia » 2007-11-03, 15:09

Ugryz wydaje mi się że raczej nikt z osób które prowadziły z Tobą dyskusję, nie będzie chciał jej kontynuować. Daj sobie spokój.................. A wątek mój drogi nie został usunięty przez nas tylko dzięki Twoim inteligentnym wypowiedziom.

[ Dodano: 3 Listopad 2007, 15:11 ]
Poza tym wymiana zdań z Tobą nie połączy nauczycieli języka niemieckiego tylko nas podzieli, więc dajmy sobie spokój!

Awatar użytkownika
ugryz
Posty: 81
Rejestracja: 2007-10-17, 00:01

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: ugryz » 2007-11-03, 15:15

nadia pisze:Ugryz wydaje mi się że raczej nikt z osób które prowadziły z Tobą dyskusję, nie będzie chciał jej kontynuować. Daj sobie spokój.................. A wątek mój drogi nie został usunięty przez nas tylko dzięki Twoim inteligentnym wypowiedziom.


aha, chyba ze tak :) no dobrze, niech bedzie, ze to przeze mnie. jezeli tobie bedzie lzej przez to, to niech tak bedzie. zadalem jednak konkretne pytania i chcialbym uzyskac na nie odpowiedzi. nie musi to byc od ciebie, ani od agnieszki...

nadia pisze:Poza tym wymiana zdań z Tobą nie połączy nauczycieli języka niemieckiego tylko nas podzieli, więc dajmy sobie spokój!


wydaje ci sie :crazy: ale forum na szczescie nie sklada sie z trzech osob.
- Co ciekawego mozna robic w Opolu?
- Mozna jechac do Wroclawia

Awatar użytkownika
nadia
Posty: 612
Rejestracja: 2007-08-23, 18:50

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: nadia » 2007-11-03, 15:17

Ależ mój drogi odpowiedzi na te pytania już uzyskałeś.Widocznie nikt więcej nie ma ochoty na dyskusje.
Czytaj ze zrozumieniem!

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: dushka » 2007-11-03, 15:22

ugryz pisze:dlaczego osoby na forum czuly sie obrazone moimi postami, skoro nic na nikogo nie powiedzialem?


Dosłownie może i nie, ale już np. taka emotka jak poniżej jest chamska - jeśli używasz jej w odniesieniu do innych.

ugryz pisze:wydaje ci sie :crazy: ale forum na szczescie nie sklada sie z trzech osob.

Awatar użytkownika
ugryz
Posty: 81
Rejestracja: 2007-10-17, 00:01

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: ugryz » 2007-11-03, 15:25

dushka pisze:
ugryz pisze:dlaczego osoby na forum czuly sie obrazone moimi postami, skoro nic na nikogo nie powiedzialem?


Dosłownie może i nie, ale już np. taka emotka jak poniżej jest chamska - jeśli używasz jej w odniesieniu do innych.

ugryz pisze:wydaje ci sie :crazy: ale forum na szczescie nie sklada sie z trzech osob.


wiec powinni ja zakazac, jezeli kogos obraza ;) jak dla mnie ona oznacza 'crazy' i nic wiecej.

[ Dodano: 3 Listopad 2007, 15:26 ]
nadia pisze:Ależ mój drogi odpowiedzi na te pytania już uzyskałeś.Widocznie nikt więcej nie ma ochoty na dyskusje.
Czytaj ze zrozumieniem!


napisalem, ze forum to nie tylko ty + agnieszka. czytaj ze zrozumieniem.
- Co ciekawego mozna robic w Opolu?
- Mozna jechac do Wroclawia

Awatar użytkownika
nadia
Posty: 612
Rejestracja: 2007-08-23, 18:50

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: nadia » 2007-11-03, 15:29

Wygląda na to,że za wszelką cenę chcesz otrzymać kolejne ostrzeżenia i " wypaść z obiegu". Zastanów się może czy naprawdę tego chcesz. A tak na marginesie to zastanawiam się czy Ty serio jesteś nauczycielem... i coraz bardziej w to wątpię.

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: dushka » 2007-11-03, 15:33

Nadia, dajesz się tak łatwo wciągać w prowokację? Po co? odpuść, to ugryz nie będzie miał z kim "rozmawiać".

Awatar użytkownika
ugryz
Posty: 81
Rejestracja: 2007-10-17, 00:01

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: ugryz » 2007-11-03, 15:33

nadia pisze:Wygląda na to,że za wszelką cenę chcesz otrzymać kolejne ostrzeżenia i " wypaść z obiegu". Zastanów się może czy naprawdę tego chcesz. A tak na marginesie to zastanawiam się czy Ty serio jesteś nauczycielem... i coraz bardziej w to wątpię.


ale o co ci chodzi? :)
zadalem na gorze bardzo konkretne pytania, ktore mi przyszly do glowy w trakcie rozmowy ze mna. nie chcesz rozmawiac na ten temat, to znajdz sobie inny watek. nie rozumiem cie naprawde... skoro cie to meczy/drazni/obraza, to po co tutaj zagladasz?
- Co ciekawego mozna robic w Opolu?
- Mozna jechac do Wroclawia

Awatar użytkownika
nadia
Posty: 612
Rejestracja: 2007-08-23, 18:50

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: nadia » 2007-11-03, 15:35

Dushka święta racja!

Awatar użytkownika
ugryz
Posty: 81
Rejestracja: 2007-10-17, 00:01

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: ugryz » 2007-11-03, 15:36

dushka pisze:Nadia, dajesz się tak łatwo wciągać w prowokację? Po co? odpuść, to ugryz nie będzie miał z kim "rozmawiać".


to zadna prowokacja. zadalem pytania i oczekiwalem polemiki, ale niestety nadia + agnieszka czuja sie wielce urazone, bo powiedzialem, ze osoba bez kontaktu z zywym jezykiem to tak nie bardzo mi sie widzi i druga sprawa to fakt, ze zrobienie magistra wcale nie oznacza, ze sie potrafia danym jezykiem operowac i ze sie jest takim super-ekstra-nauczycielem.
- Co ciekawego mozna robic w Opolu?
- Mozna jechac do Wroclawia

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: chiczi » 2007-11-03, 15:36

ugryz pisze:wiec powinni ja zakazac,


Za dużo mówisz po niemiecku, bo coraz gorzej u Ciebie z polską gramatyką :?

Awatar użytkownika
ugryz
Posty: 81
Rejestracja: 2007-10-17, 00:01

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: ugryz » 2007-11-03, 15:38

chiczi pisze:
ugryz pisze:wiec powinni ja zakazac,


Za dużo mówisz po niemiecku, bo coraz gorzej u Ciebie z polską gramatyką :?


wyrwalas cos z kontekstu i mi probujesz udowodnic, ze jestem glupi czy jak? :)
jezeli jeszcze nie zauwazylas, to pisze generalnie bez polskich ogonkow i kresek - tak, zeby osoby z kodowaniem pozaeuropejskim nie widzialy krzaczkow zamiast liter. rozumiesz?

btw: twoja wypowiedz jest lekko nie na temat... :|
- Co ciekawego mozna robic w Opolu?
- Mozna jechac do Wroclawia

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: chiczi » 2007-11-03, 15:39

A mi wcale nie chodzi o ogonek :evil:

Awatar użytkownika
nadia
Posty: 612
Rejestracja: 2007-08-23, 18:50

Re: nauczyciele j. obcych, laczmy sie!

Postautor: nadia » 2007-11-03, 15:40

Dobrze że ty jesteś super ekstra nauczycielem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wróć do „Języki obce”