Pierwszy raz jako nauczyciel w klasie 1 i 2 podstawówki i oddziału przedszkolnego

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Monique303
Posty: 8
Rejestracja: 2016-08-14, 20:12
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Pierwszy raz jako nauczyciel w klasie 1 i 2 podstawówki i oddziału przedszkolnego

Postautor: Monique303 » 2016-08-14, 21:00

Mam ogromnaPROSBĘ do Pań uczących angielskiego w klasach 1-3 i dzieciaczki w zerówce ( teraz oddział przedszkolny w moim mieście przy szkole podstawowej) Wcześniej uczyłam angielskiego w 4-6 a teraz od września, pierwszy raz będę uczyć klasę 1( New English Adventure 1) i klasa 2 ( Tiger 2) i 6-latki (Angielski dla Starszaków) .. ....w klasie 1 maluchy nie piszą....nie wiem kompletnie jak z nimi zacząc.... i przede wszystkim wczesniej klasa byla dzielona na grupy, teraz ok 30 dzieciakow na jednej lekcji...jeśli chodzi o PSO bo wiem ze w mojej szkole jest dla maluchow- tzn niektore Pani robia, jak ja mam powiedziec takim maluchom za co beda oceniane? Czy wystarczy np wydrukować każdemu, dać do wklejenia- żeby rodzice widzieli i nie mieli pretensji za co jest dana ocena? Bardzo proszę o wszelkie rady...i jeszcze oddział przedszkolny 6-latki...dramat...mam je w jakis sposob oceniac? zeszytkow przeciez miec nie będą bo jest to bezsensowne więc zostaje im zeszyt ćwiczeń gdzie są wklejanki ale czy mogłabym np prosić o przynoszenie cienkiego zeszytu i nagradzać ich chociaż pieczątkami? prosze o wszelkie rady...

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Pierwszy raz jako nauczyciel w klasie 1 i 2 podstawówki i oddziału przedszkolnego

Postautor: linczerka » 2016-08-14, 21:09

Bardzo proszę, nie dubluj tematów.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Monique303
Posty: 8
Rejestracja: 2016-08-14, 20:12
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pierwszy raz jako nauczyciel w klasie 1 i 2 podstawówki i oddziału przedszkolnego

Postautor: Monique303 » 2016-08-14, 23:35

oczywiscie , przepraszam.jestem nowa tutaj a przeglądając wiele wątkówzauważyłam że pozostały bez odpowiedzi przez dwa lata nawet więc swoje zapytanie dałam w paru miejscach. nowa praca przeraża mnie i szukam cennych rad. moze ktoś akurat pracuje na tych podręcznikach. Przeczytałam wątek o uczeniu maluchów ale może ktoś jeszcze się wypowie i mi pomoże..


Wróć do „Języki obce”