Tematy lekcji

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Pearl
Posty: 68
Rejestracja: 2010-09-05, 21:11
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: wielkopolskie

Tematy lekcji

Postautor: Pearl » 2016-09-14, 20:17

Witajcie. Chciałam Was zapytać o tematy lekcji. Co robicie, jeśli nie wyrobicie się z lekcją i chcecie kończyć temat na następnej, a nie zaczynacie nowego tematu? Czy mogę wpisać ten sam temat, a później muszę ująć to w rozkładzie materiału? Zmienialiśmy podręczniki i pierwszy raz pracuję na My World. Szczerze to czasami przedłużam np. rozgrzewkę językową ( zabawy kartami wyrazowymi i obrazkowymi), a do tego jest sporo fajnego materiału w książce, nowe słówka, piosenki. Tu przerwa, tam śniadanie (to klasy I-III) i czas leci mi przez palce....

Łosoś
Posty: 613
Rejestracja: 2013-10-05, 10:17
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: łódzkie

Re: Tematy lekcji

Postautor: Łosoś » 2016-09-19, 08:53

Czasem wpisuję ten sam temat z dopiskiem cd., czasem nowy, choć wiem, że jeszcze realizuję stary. To zależy od Ciebie i zwyczajów panujących w Twojej szkole. Niektórzy dyrektorzy są wrażliwi na wszelakie zapiski i dobrze to z nimi skonsultować, żebyś nie dostała po głowie. No, chyba, że twój dyrektor jest normalny i czepiać się o bzdety nie będzie.

Łosoś
Posty: 613
Rejestracja: 2013-10-05, 10:17
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: łódzkie

Re: Tematy lekcji

Postautor: Łosoś » 2016-09-19, 08:54

Czasem wpisuję ten sam temat z dopiskiem cd., czasem nowy, choć wiem, że jeszcze realizuję stary. To zależy od Ciebie i zwyczajów panujących w Twojej szkole. Niektórzy dyrektorzy są wrażliwi na wszelakie zapiski i dobrze to z nimi skonsultować, żebyś nie dostała po głowie. No, chyba, że twój dyrektor jest normalny i czepiać się o bzdety nie będzie.Rozkład zostawiam w spokoju. To tylko schemat, plan, ma mi służyć na więcej niż rok, więc bazgrać w nim nie będę- każda klasa jest inna. A plan jest dla mnie.

Pearl
Posty: 68
Rejestracja: 2010-09-05, 21:11
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Tematy lekcji

Postautor: Pearl » 2016-10-16, 14:09

Dzięki :)


Wróć do „Języki obce”

cron