szkoła językowa czy indywidualne lekcje

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Liluj
Posty: 1
Rejestracja: 2023-06-21, 15:26
Kto: rodzic
Lokalizacja: wielkopolskie

szkoła językowa czy indywidualne lekcje

Postautor: Liluj » 2023-06-21, 15:42

Chciałam zapytać jakie macie doświadczenia i czy lepiej posłać dziecko w wieku 8-9 lat do szkoły językowej czy na indywidualne lekcje? Jak to wygląda z perspektywy Waszych doświadczeń? Moja córka bardzo chce chodzić na angielski

Malanka
Posty: 2
Rejestracja: 2023-06-22, 15:14
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: szkoła językowa czy indywidualne lekcje

Postautor: Malanka » 2023-06-22, 15:20

Nie polecam posyłać małych dzieci do szkółek językowych. Uważam, że dzieciaki w wieku przedszkolnym jest trudno zmusić do nauki nowych słówek w sposób, który nie byłby dla nich nużący, a kadra byłaby fachowa. Pracowałam chwilę w szkole językowej i niestety zajęcia dla maluchów nie były odpowiednio przygotowane Moja córeczka ma korepetytora. Wiele zabaw jest prowadzonych przez świetnego native speakera, który ma elementarne wykształcenie do pracy z dziećmi.

Annik65
Posty: 3
Rejestracja: 2023-06-23, 14:05
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: szkoła językowa czy indywidualne lekcje

Postautor: Annik65 » 2023-06-23, 14:09

Hej, maiłem doświadczenia nauki w szkolę i lekcje indywidualne. Uważam że indywidualne będzie lepiej. Do każdego dziecka jest potrzebne inne podejście, dlatego indywidualne lepiej. Miałam korepetytora z https://buki.org.pl/korepetycje-online/jezyk-angielski/. Pani Anna miała super podejście do dziecka.

Marek999
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-05, 15:53
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: szkoła językowa czy indywidualne lekcje

Postautor: Marek999 » 2023-11-05, 15:56

Zdecydowanie szkoła językowa. Najpewniej i najlepiej z jednym lektorem i dobrą platformą online. W dzisiejszych czasach, to praktycznie standard. Osobiście polecam Manhattan - https://manhattan-edu.pl/kurs-online

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: szkoła językowa czy indywidualne lekcje

Postautor: tomeh » 2023-11-12, 14:29

Indywidualne lekcje są zawsze z większym skupieniem na jednym uczniu niż grupowe. Grupowe czyli szkoły to rozproszenie uwagi na wiele osób. Szkoły są za drogie względem tego co oferują. Można korzystać też z aplikacji do nauki języka tych bezpłatnych. One też działają dobrze i dają duży wkład.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.

Awatar użytkownika
Vernera
Posty: 10
Rejestracja: 2023-11-30, 04:57
Kto: uczeń
Przedmiot: Matematyka, Historia, Język angielski, ...
Lokalizacja: podlaskie

Re: szkoła językowa czy indywidualne lekcje

Postautor: Vernera » 2023-12-29, 20:48

lekcje indywidualne są lepsze, więcej uwagi konkretnie na Ciebie


Wróć do „Języki obce”