Kółko językowe dla maluchów.

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Kółko językowe dla maluchów.

Postautor: linczerka » 2012-09-10, 13:25

Nie wiem, jak jest u Was praktykowane. W dzienniku w planie pracy kółka piszemy najważniejsze zagadnienia, taki skrót planu/programu - mnie zajęło 1/2 strony A4. W dziennik wkładamy w koszulce załącznik - ten plan/program bardziej szczegółowy. W dzienniku piszemy takie hasła - namiastki planu -cele i najważniejsze zagadnienia, bardzo ogólnikowo. Nie ma sensu przepisywać z planu/programu. Wpisuję zagadnienia i liczbę godzin na to przeznaczonych np. Treningowe metody czytania - 5 godzin. A szczegóły w tematach zajęć.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Awatar użytkownika
Afroditte
Posty: 479
Rejestracja: 2007-11-28, 21:38
Lokalizacja: tu i ówdzie

Re: Kółko językowe dla maluchów.

Postautor: Afroditte » 2012-09-12, 09:26

Dziękuję za odpowiedź :)
"My wish is world's command"

a_b
Posty: 1
Rejestracja: 2013-06-20, 22:04
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

pomysł na zajecia

Postautor: a_b » 2013-06-20, 22:10

Witajcie,
Od lat prowadzę Zabawy z j.ang dla maluchow..ale mam wrazenie ze i mi i dzieciakom taka forma zajec juz sie znudzila.
Szukam pomysłów na cos nowego i jednoczesnie atrakcyjnego. Dodam ze pracuje w szkole w ktorej w wiekszosci klas 1-3 są tablice interaktywne, ktore wykorzystujemy na lekcjach planowych. Z jednej strony zajęcia multimedialne są ciekawe dla dzieci, a drugiej nie chcialabym przesadzic z nadmiarem.

A moze ktos moze polecic jakies ksiazki, poradniki czy nawet podrecznik do zajęc.. tak by zajecia prowadzilo sie latwo i chetnie...

z gory dziekuje


Wróć do „Języki obce”

cron