oceny na 2 semestr

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
lieblingin
Posty: 229
Rejestracja: 2007-08-29, 15:49
Lokalizacja: lubuskie

Re: oceny na 2 semestr

Postautor: lieblingin » 2009-01-14, 19:54

to zrób sprawdzian przed feriami a oceny wpisz po feriach ( u mnie w szkole bynajmniej to by przeszło :)

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: oceny na 2 semestr

Postautor: malgala » 2009-01-14, 23:11

Nie rozumiem z czego robicie problem. Ocenianie to przecież proces ciągły. Wystawienie oceny śródrocznej nie oznacza, że jest jakiś okres czasu, w którym uczniów nie oceniamy.
Oceny wystawiłam już w piątek, rada klasyfikacyjna pojutrze i potem jeszcze tydzień do ferii. Od poniedziałku oceny wpisywałam już uczniom do dziennika w części przeznaczonej na drugi semestr. Jedna z moich klas będzie miała sprawdzian jutro, oceny z niego wpisane mieć będą w drugim semestrze.
Pamiętajcie, że nie jest to żadna ocena semestralna, bo czegoś takiego nie ma w szkołach dla dzieci i młodzieży, a pojęcie semestru jest tylko umowne.

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: oceny na 2 semestr

Postautor: Andulencja » 2009-01-15, 19:12

Okazało się dzisiaj, że oceny z zapowiedzianego na poniedziałek sprawdzianu w klasie 2 gimnazjum będę musiała wpisać na drugi semestr mimo, ze rada klasyfikacyjna jest dopiero 26.I. Przyczyna jest prosta: w dzienniku zabrakło mi miejsca :mrgreen: wszystkie rubryczki na I-wszy semestr zajęte :mrgreen: Zdolna jestem?!


Wróć do „Języki obce”