targowisko

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

upieczona.anglistk
Posty: 233
Rejestracja: 2008-10-12, 10:13
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

Re: targowisko

Postautor: upieczona.anglistk » 2009-10-06, 18:53

no coz, zestawy nauczycielskie sa dla nauczyciele ktorzy korzystaja z publikacji danego wydawnictwa. trudno zeby, np. Oxford dal ci jakies zestaw nauczycielski jak korzystasz z ksiazek np. Longmana, a w internecie jest tyle materialow, ze zycia nie starczy zeby to wszystko przebrac

Awatar użytkownika
Naauczycielkaa
Posty: 115
Rejestracja: 2008-10-23, 21:34
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: targowisko

Postautor: Naauczycielkaa » 2009-10-06, 19:52

agatabranewska pisze:no nie jest to takie proste owszem dostajesz jak zamawiasz zestawy za okreslona kwote lub tez ilosc np 10 zestawow a jesli nie to zapomnij, jesli masz jakies inne sposoby to gratuluje i prosze o wiesci jak to zrobic
pozdrawiam


Wystarczy uzupełnić formularz, na którym piszesz ile klas uczysz i z jakich podręczników. Nastepnie dyrekcja podpisze się pod tym, przybije pieczątkę i już.

Oczywiście, ślesz to lub pokazujesz osobiście przedstawicielom wydawnictwa, z którego książek korzystasz.

agatabranewska
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-21, 16:39
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: targowisko

Postautor: agatabranewska » 2009-10-07, 16:30

Naauczycielkaa pisze:
agatabranewska pisze:no nie jest to takie proste owszem dostajesz jak zamawiasz zestawy za okreslona kwote lub tez ilosc np 10 zestawow a jesli nie to zapomnij, jesli masz jakies inne sposoby to gratuluje i prosze o wiesci jak to zrobic
pozdrawiam


Wystarczy uzupełnić formularz, na którym piszesz ile klas uczysz i z jakich podręczników. Nastepnie dyrekcja podpisze się pod tym, przybije pieczątkę i już.

Oczywiście, ślesz to lub pokazujesz osobiście przedstawicielom wydawnictwa, z którego książek korzystasz.

ok a jesli uczysz jedna osobe? raczej ni dostniesz:(

Awatar użytkownika
Naauczycielkaa
Posty: 115
Rejestracja: 2008-10-23, 21:34
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: targowisko

Postautor: Naauczycielkaa » 2009-10-07, 20:56

Raczej nie...
ale
kiedys spotkałam się z przedstawicielką mojego wydawnictwa i powiedziałam prawdę: mam od tygodnia kobietę na korepetycjach, która chce podszkolić business English, ale niestety nie dysponuję żadnym podręcznikiem ukierunkowanym na takie uczenie, czy miałabym szansę na otrzymanie go od wydawnictwa.

Może i miałam szczęście, ale dostałam podręcznik, ćwiczenia i książkę nauczyciela z płytą

Próba nie strzelba

agatabranewska
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-21, 16:39
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: targowisko

Postautor: agatabranewska » 2009-10-08, 18:15

Naauczycielkaa pisze:Raczej nie...
ale
kiedys spotkałam się z przedstawicielką mojego wydawnictwa i powiedziałam prawdę: mam od tygodnia kobietę na korepetycjach, która chce podszkolić business English, ale niestety nie dysponuję żadnym podręcznikiem ukierunkowanym na takie uczenie, czy miałabym szansę na otrzymanie go od wydawnictwa.

Może i miałam szczęście, ale dostałam podręcznik, ćwiczenia i książkę nauczyciela z płytą

Próba nie strzelba


zgadzam się bywa i tak miałam podobna sytuacje, ale nie dostałam teachera ani płyt reszta tak owszem, niestety wydawnictwa są coraz skąpsze no ale mamy kryzys nikogo to nie dziwi , ale dlaczego by sie nie podzielić nie jest to problem myślę, po po pierwsze używane teachery trudno kupić po drugie każdy zyskuje.pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się:)

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: targowisko

Postautor: Andulencja » 2009-10-08, 20:21

Pewnie zaraz na mnie tu nakrzyczą, ale potrzebuję pomocy.
Dostałam zastępstwo. W tej szkole korzystają z podręcznika Challenges 3 Longman (ja na co dzień uczę z innych książek). Zadzwoniłam do przedstawiciela o TB - nauczyciel wcześniej uczący jest w szpitalu i nie miałam możliwości skorzystać z jego książek. Poprosiłam też o testy, ale ich nie otrzymałam, bo zabrakło. Mają dosłać w późniejszym terminie. Stąd moja prośba. Czy mógłby ktoś z was przesłać mi skan lub fotki pierwszych 3-4 testów (modułów) - już nie daję rady, ułożenie testu zajmuje mi jakieś 2 godziny, a ja mam zajęcia w 3 szkołach i w każdej jest inny podręcznik - chyba wzięłam sobie za dużo na głowę. :(
Czekam na odpowiedź.

agatabranewska
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-21, 16:39
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: targowisko

Postautor: agatabranewska » 2009-10-09, 17:49

Andulencja pisze:Pewnie zaraz na mnie tu nakrzyczą, ale potrzebuję pomocy.
Dostałam zastępstwo. W tej szkole korzystają z podręcznika Challenges 3 Longman (ja na co dzień uczę z innych książek). Zadzwoniłam do przedstawiciela o TB - nauczyciel wcześniej uczący jest w szpitalu i nie miałam możliwości skorzystać z jego książek. Poprosiłam też o testy, ale ich nie otrzymałam, bo zabrakło. Mają dosłać w późniejszym terminie. Stąd moja prośba. Czy mógłby ktoś z was przesłać mi skan lub fotki pierwszych 3-4 testów (modułów) - już nie daję rady, ułożenie testu zajmuje mi jakieś 2 godziny, a ja mam zajęcia w 3 szkołach i w każdej jest inny podręcznik - chyba wzięłam sobie za dużo na głowę. :(
Czekam na odpowiedź.

nie znam tej ksiazki i nie mam wiem tylko ze niektore wydawnictwa umieszczaja testy na stronie swojej np oxford i longman poleceam tam bo rzeczywiscie jak sie ma rozne ksiazki to jest problem znam to z autopsji

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: targowisko

Postautor: Andulencja » 2009-10-09, 18:15

agatabranewska pisze:niektore wydawnictwa umieszczaja testy na stronie
na co dzień korzystam z wyd Oxford i rzeczywiście testy na stronie są bardzo przydatne. Proszę tylko o kod dostępu i mam. Ale Longman zamieścił tylko Placement tests. Czekam na testy już 3 tygodnie, a przedstawiciele odsyłają mnie od Annasza do Kajfasza.
Czy ktoś mi pomoże?

karolinaa
Posty: 2
Rejestracja: 2009-08-16, 13:17
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

Challenges 3

Postautor: karolinaa » 2009-11-21, 15:26

Witam,
Mam testy do challenges 3 - chętnie bym się wymieniła za testy do New Sparks 3 - jeśli to możliwe:)

truskawka_ja
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-06, 11:22
Kto: student
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

Re: targowisko

Postautor: truskawka_ja » 2010-08-16, 11:27

Mam pytanko. Czy ma może ktoś testy i książki nauczyciela do SuperKids Starter i SuperKids 2? Chętnie odkupię używane. A może ma ktoś je w wersji elektronicznej? Byłabym wdzięczna za każdą informację.

Jigs
Posty: 2
Rejestracja: 2010-09-30, 13:47
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: łódzkie

Re: targowisko

Postautor: Jigs » 2010-09-30, 13:52

Witam,

Poszukuję podręczników nauczycielskich do 1,2 i 3 klasy podstawowej (najlepiej Longman)
Może ktoś udostępnić/odsprzedać?[/center]

Krulik
Posty: 41
Rejestracja: 2008-01-06, 00:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Chętnie oddam testy do New Friends

Postautor: Krulik » 2011-10-03, 16:29

Witam,
mam skserowane testy do podręcznika New Friends 1, 2, 3 - nie wszystkie ale całkiem sporo :) już z nich nie będę korzystać a może się komuś przydadzą?
Mam Language tests, Skills test i Check Yourself z podręcznika dla nauczyciela i trochę zadań dodatkowych.
Oddam za koszty wysyłki, bo ciężkie to będzie :)
czekam na kontakt, najlepiej mailowy:
anna(at)gekon.pl

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: targowisko

Postautor: Andulencja » 2011-10-03, 17:02

Testy są dostępne za darmo na stronie Longmana w PDF i .doc.
Wystarczy tylko zalogować się (a nauczyciele uczący z podręczników tego wydawnictwa zapewne już to zrobili).

Krulik
Posty: 41
Rejestracja: 2008-01-06, 00:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: targowisko

Postautor: Krulik » 2011-10-04, 10:35

tak, jasne :) ale ja mam je już wydrukowane i skserowane :) po 10 -20 szt
może niewyraźnie napisałam w poprzedniej wiadomości, przepraszam :)
dwa segregatory tego mam i szkoda mi wyrzucić na makulaturę a ktoś może by nie musiał kserować - w niektórych szkołach nie ma ksera, albo trzeba mieć swój papier itd.
Po prostu chciałam pomóc :)

Awatar użytkownika
Andulencja
Posty: 913
Rejestracja: 2008-08-13, 20:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: targowisko

Postautor: Andulencja » 2011-10-04, 20:27

Tylko wartość przesyłki może okazać się wyższa niż koszt ksera.

A napisałam ten post, bo nie wszyscy wiedzą o dostępie do testów tego wydawnictwa.

Mam nadzieję, że przeczytasz moją odpowiwedz na twój post :)
Zawsze czytam wątki, w których zabierałam głos 8)


Wróć do „Języki obce”