Co muszę przygotować przed 1 września?

poloniści, historycy, nauczyciele WOK, to miejsce dla Was

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

AliAlicja
Posty: 5
Rejestracja: 2016-08-21, 15:14
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski, Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Co muszę przygotować przed 1 września?

Postautor: AliAlicja » 2016-08-21, 15:22

Z góry przepraszam, jeśli wrzucam ten post w nieodpowiednim miejscu.
Chciałabym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych polonistów , co muszę przygotować z dokumentów przed 4klasą. Dodam, że wybrałam "Między nami" (pierwszy rok w tej szkole będzie czwarta klasa).
Oprócz tego prawdopodobnie będę miała wychowawstwo, ale mam tylko pół etatu w tej szkole i zastanawiam się, czy jak będą jakieś rekolekcje/wycieczki to czy muszę iść z moją klasą.
A i może ktoś mi podpowie czy dostanę od wydawnictwa jakieś materiały do interaktywnej tablicy.

Adriana
Posty: 29
Rejestracja: 2008-09-07, 12:52
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Co muszę przygotować przed 1 września?

Postautor: Adriana » 2016-08-22, 09:10

A 4.klasa nie wchodzi do systemu dopiero w przyszłym roku szkolnym?? Przecież jeszcze nie wypracowano podstawy programowej, prace mają zacząć się w październiku...
W razie rekolekcji i wycieczek normalnie będą Cię angażować. Jeśli chodzi o materiały interaktywne, to musisz się zarejestrować na stronie GWO, najlepiej przedzwonić i powiedzieć, że się jest nowym/nową. Ćwiczenia dostaniesz w szkole, podręcznik też. Drogą mailową powinni Ci przesłać kod do korzystania z materiałów interaktywnych w sali, ale najlepiej tam przedzwonić i zapytać.
POWODZENIA!

AliAlicja
Posty: 5
Rejestracja: 2016-08-21, 15:14
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski, Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co muszę przygotować przed 1 września?

Postautor: AliAlicja » 2016-08-24, 13:54

Dziękuję. To jest nowa szkoła, więc tam wszystko jest trochę inne.


Wróć do „Przedmioty humanistyczne”