Zajecia z wierszopisania Warszawa - gdzie przeprowadzić

poloniści, historycy, nauczyciele WOK, to miejsce dla Was

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

rafalgrzenia
Posty: 1
Rejestracja: 2007-08-13, 18:16

Zajecia z wierszopisania Warszawa - gdzie przeprowadzić

Postautor: rafalgrzenia » 2007-08-13, 18:25

Witam
Chcialbym przeprowadzić w warszawskich liceach semestralne zajecia poswiecone pisaniu wierszy (składajace się z analizy wierszy dobranych wedlug problemu - np. podmiotowosci, metafory, brzmienia oraz z samego pisania i oceny jego efektów). Podobne zajecia prowadziłem już przez dwa lata prywatnie podczas korepetycji, ich program jest wiec dopracowany i praktycznie przetestowany. Czas spróbować jednak w szkole. Proszę o zareklamowanie mnie oraz o namiary na szkoły, w których istnieje zapotrzebowanie na podobne zajecia. Jestem otwarty na wszelkie dyskusje o nich, z chęcią prześlę konspekty, przyjmę wskazówki od kogoś, kto robił coś podobnego.Dziękuje.
rafalgrzenia@tlen.pl
Rafał Grzenia

Awatar użytkownika
dzierlatka87
Posty: 5
Rejestracja: 2007-08-02, 14:45

Re: Zajecia z wierszopisania Warszawa - gdzie przeprowadzić

Postautor: dzierlatka87 » 2007-08-14, 13:10

rafalgrzenia pisze:Proszę o zareklamowanie mnie oraz o namiary na szkoły, w których istnieje zapotrzebowanie na podobne zajecia.

Ja tylko mogę pochwalić...
I z całego serca pogratulować pomysłu, który jest świetny!
Mnie w szkole bardzo brakowało podobnych zajęć, czy chociażby szkolnego koła temu poświęconemu, a wiem, że wielu jest chętnych młodych ludzi, którzy chcieliby sami coś w tym kierunku tworzyć, zmierzyć się z tym, spróbować.
To też doskonała forma zajęć przygotowujących do matury z języka polskiego. Bo bardzo niewielu maturzystów wybiera na egzaminie interpretacje.
Więc jeszcze raz - brawa! :smile:


Wróć do „Przedmioty humanistyczne”