technikum obsługi turystycznej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

gretchen3
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-21, 22:57
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

technikum obsługi turystycznej

Postautor: gretchen3 » 2012-09-19, 23:20

Witajcie,
mam nadzieje że wśród was znajdzie się dobra duszyczka i pomoże mi w stworzeniu planu wynikowego. W mojej szkole po raz pierwszy otworzono ten kierunek i do tego ta nowa podstawa programowa. Gubię się w tym wszystkim. Potrzebuję planu wynikowego do Organizacji imprez i usług turystycznych. Nawet jeśli macie z lat wcześniejszych do starej podstawy, to też mi się przyda. Tak naprawdę to nic nie mam oprócz podstawy programowej i planu nauczania z KOWEZIU. Czekam niecierpliwie
Pozdrawiam

bozena84
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-25, 21:12
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: pomorskie

Re: technikum obsługi turystycznej

Postautor: bozena84 » 2013-08-25, 21:21

Witam w tym roku zaczynam prace na tym kierunku i jesli mozesz podeslij jakies wskazówki do przedmiotów zawodowych;)

adrianus58
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-30, 23:27
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: opolskie

Re: technikum obsługi turystycznej

Postautor: adrianus58 » 2014-11-30, 23:33

Witam. Rozpocząłem prace na stazu na nauczyciela kontraktowego w tym roku na kierunku technik obsługi turystycznej. Obstawione mam przedmioty: podstawy turystyki, ekonomia i prawo w turystyce, organizacja imprez i usług turystycznych, podstawy dzialalnosci gospodarczej i marketing usług turystycznych a no i obsługa informatyczna w turystyce.
To co mam podziele się, a tworze codziennie po 4-5 godzin różnych kart pracy, sprawdzianów itp. ale licze na współprace. moje gadugadu: 4916157.

Ja obecnie poszukuje zadań/ćwiczeń na kalkulacje imprez typu kongres, szkolenia, kursy, zadania na różne waluty i inne wytyczne. Kompletnie ciężko mi z tym idzie.
Licze na kontakt tutaj, albo w inny sposób.
Pozdrawiam


Wróć do „Przedmioty zawodowe”