Podstawy przedsiębiorczości - nauczanie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

kartom2701
Posty: 3
Rejestracja: 2019-07-26, 12:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: mazowieckie

Podstawy przedsiębiorczości - nauczanie

Postautor: kartom2701 » 2019-07-27, 15:46

Jestem po finansach i rachunkowości. Na studiach i na licencjacie i na magistrze miałam przedmiot przedsiębiorczość. W programie studiów miałam wszystkie zagadnienia jakie pojawiają się w podstawie programowej dla Podstaw Przedsiębiorczości.
Uczę obecnie rachunkowości.

Czy mogę podjąć się nauczania Podstaw Przedsiębiorczości?

patryklgn
Posty: 15
Rejestracja: 2017-09-17, 22:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia, Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Podstawy przedsiębiorczości - nauczanie

Postautor: patryklgn » 2019-08-25, 16:05

Podejrzewam, że to zależy od dyrektora. Moja koleżanka uczy, ja uczyłem w poprzednim semestrze w policealnej. Kierunek Ekonomia specjalność rachunkowość i mgr z finansów i zarządzania. W trakcie studiów nawet nie mieliśmy przedmiotu przedsiębiorczość, ale w suplemencie do dyplomu widać zagadnienia z przedsiębiorczości.

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Podstawy przedsiębiorczości - nauczanie

Postautor: tomeh » 2020-01-16, 23:39

Z tymi kierunkami jest taki program że uczą ich teoretycy i sam kiedyś to miałem w liceum profilowanym to wiem że ci nauczyciele nie wiedzieli o czym gadają bo to teoria jaka nijak ma się do własnego biznesu.

Polecał bym zrobić podyplomowe w dziadzinie kontrolingu finansowego to by bardzo dodało dużego kopa wiedzy w zakresie ekonomi i przedsiębiorczości.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.


Wróć do „Przedmioty zawodowe”