Bezpłatne praktyki!

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Agata_Kucharz
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-04, 16:16
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Bezpłatne praktyki!

Postautor: Agata_Kucharz » 2012-01-04, 16:50

Witajcie

Wczoraj dostałam maila o bezpłatnych praktykach. Projekt nazywa się "Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu".
Organizowane są praktyki w Olsztynie i spotkania w Pomorskiej Akademii Kulinarnej u Pana Krzysztofa Szulborskiego :D
Program praktyk jest dostosowany do każdego z uczestników. Organizatorzy zwracają wszelkie koszty dojazdu i zapewniają noclegi i wyżywienie, strój kucharski itp.
Sprawdzałam ceny takich praktyk, kursów itp. no i nie powiem "troche" to kosztuje... a tu proszę trafiło mi się i to bezpłatne :jupi:

Może moi Kochani któryś z Was bedzie zaineteresowani to piszcie ;)

A moze ktoś w Was był na podobnych praktykach, napiszcie co i jak ;)

Ale co by nie mówić ja się zapisuję na te praktyki ;)

Pozdrawiam
Agatka

agrona6
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-20, 09:34
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: pomorskie

Bezpłatne praktyki dla nauczycieli kierunków rolniczych

Postautor: agrona6 » 2012-06-20, 10:03

Zapraszam zainteresowanych nauczycieli i instruktorów przedmiotów zawodowych związanych z rolnictwem do udziału w bezpłatnym programie doskonalenia zawodowego (praktyki przedsiębiorstwach stosujących nowoczesne technologie, warsztaty przygotowujące do praktyk, zagraniczny wyjazd studyjny). Branże: produkcja rolnicza, ogrodnictwo, technika rolnicza, przetwórstwo spożywcze, agrobiznes, kształtowanie krajobrazu, turystyka wiejska, usługi gastronomiczne, rybactwo śródlądowe, inżynieria środowiska i melioracja. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia portalu: http://agro.eduportal.pl.


Wróć do „Przedmioty zawodowe”