Poczet sztandarowy i werble

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Anemone

Poczet sztandarowy i werble

Postautor: Anemone » 2013-05-05, 03:57

Witam !
Bardzo proszę o poradę w sprawie werbla do pocztu sztandarowego. Muszę przede wszystkim kupić do szkoły taki instrument. Pracuję w państwowej szkole i wiadomo, że fundusze mam niewielkie. Proszę podpowiedzieć jakiej firmy powinnam szukać i na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie. Zupełnie się na tym nie znam. Na tym werblu ma grać dziecko z gimnazjum. Szukałam trochę informacji w internecie i nie wiem, czy to ma być 10", 12", 13" czy 14". Poza tym chciałabym kupić coś trwałego i zastanawiam się, czy jest sens kupować tani wyrób chiński, czy przytruć dyrekcji o więcej kasy na coś polskiego. Bardzo proszę o podpowiedzi doświadczonych w tej kwestii koleżanek/kolegów "artystycznych". Koniec roku się zbliża, a ja mam tylko bębenki ze starej walizki. Z góry dziękuję!

partita400
Posty: 346
Rejestracja: 2007-09-13, 17:26

Re: Poczet sztandarowy i werble

Postautor: partita400 » 2013-08-21, 07:18

Najlepiej dobrej jakosci .Na intrumentach nie nalezy oszczedzac .Przepraszam za brak polskich znakow i pozdrawiam z Australii

Kontraktowy29
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-02, 16:33
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Poczet sztandarowy i werble

Postautor: Kontraktowy29 » 2013-09-03, 21:10

W dobrej cenie są werble firmy amati i mapex. Do szkoły wystarczy.

zeniewiad
Posty: 13
Rejestracja: 2023-09-05, 12:56
Kto: uczeń
Przedmiot: Język francuski, Informatyka, Historia sztuki
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Poczet sztandarowy i werble

Postautor: zeniewiad » 2024-03-26, 11:03

W poszukiwaniu werbla do pocztu sztandarowego dla szkoły z ograniczonym budżetem warto rozważyć wybór rozmiaru od 12" do 14" i zainwestować w produkt od renomowanej firmy muzycznej, zapewniającą solidną jakość wykonania i trwałość. Choć opcje chińskie mogą być tańsze, warto przemyśleć długoterminową inwestycję w lepszy produkt, który przyniesie korzyści zarówno uczniom, jak i szkole. Przed podjęciem decyzji dobrze jest skonsultować się z instruktorem muzyki oraz dyrekcją szkoły i przekonać ich o korzyściach z inwestycji w wysokiej jakości instrument.






_____________________________________________________
https://otomedi.pl/kalkulator-paracetamol-ibuprofen/


Wróć do „Przedmioty artystyczne”

cron