Zaczynam prace jako nauczyciel plastyki.Pomocy!

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

MSJS
Posty: 7
Rejestracja: 2008-08-18, 10:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Plastyka
Lokalizacja: małopolskie

Zaczynam prace jako nauczyciel plastyki.Pomocy!

Postautor: MSJS » 2008-08-18, 10:35

Witam wszystkich serdecznie.Wlasnie dzisiaj dostalam swoje pierwsze 4 godzinki jako nauczyciel plastyki. Musze przyznac ze troche sie boje. Przede wszystkim tego ze nie wiem od czego mam zaczac? Czy powinnam sie udac najpierw do Kuratorium po program, kupic podrecznik itd?Bardzo prosze o pomoc.Z gory dziekuje!:)

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Zaczynam prace jako nauczyciel plastyki.Pomocy!

Postautor: renati23 » 2008-08-18, 10:44

Witaj MSJS,zapraszam do działu poznajmy się - napisz coś więcej o sobie :mrgreen:
Poczytaj w dziale nauczyciel stażysta - znajdziesz tam wiele interesujących wątków :wink: i odpowiedzi na swoje pytania :lol:
MSJS pisze:Czy powinnam sie udac najpierw do Kuratorium po program, kupic podrecznik itd?

na stronach MEN-u znajdziesz podstawę programową, program nauczania powinien być w szkole, podręcznik pewnie został już wybrany bo szkoła pewnie podała uczniom na koniec roku listę podręczników na kolejny rok szkolny. Nie musisz kupować podręcznika - może wypożyczysz w bibliotece :D

MSJS
Posty: 7
Rejestracja: 2008-08-18, 10:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Plastyka
Lokalizacja: małopolskie

Re: Zaczynam prace jako nauczyciel plastyki.Pomocy!

Postautor: MSJS » 2008-08-19, 15:22

Dziekuje bardzo za odpowiedz i pomoc.Pozdrawiam

mstn
Posty: 6
Rejestracja: 2008-08-18, 21:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Fizyka
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Zaczynam prace jako nauczyciel plastyki.Pomocy!

Postautor: mstn » 2008-08-19, 18:09

Dowiedz się co do wydawnictwa podręczników z których korzystać będą twoi przyszli uczniowie, spróbuj nawiązać kontakt z wydawnictwem, otrzymasz program a możesz otrzymać podręczniki okazowe - gratis, ja uczę plastyki wyd. wsip


Wróć do „Przedmioty artystyczne”